אתר מאובטח

בחר שפה: 

המשלוח חינם ע"י שליח עד הבית בקניה מעל 360 ש"ח 

חפש מוצר:

  1. מוצרי טבע
  2. /
  3. מוצרי טבע
  4. /
  5. סדרת חליטות התה

תה גלודן - לסוכרתיים - נופר מוצרים טבעיים

תה גלודן - לסוכרתיים - נופר מוצרים טבעיים
פיתוח ישראלי מקורי 
מכיל גם סטיביה - טעים לשתיה
100% חומרים טבעיים, ללא קפאין, ללא חומרים משמרים
ללא צבעי מאכל, ללא תמציות טעם מלאכותיות

חליטת גלודן - GLUDAN TEA

(שם קודם: תה גלוקודן/Glucodan Tea)

חליטת גלודן מכילהמרווה משולשת, סטיביה, עלי זית, אקליפטוס, לימונית, לואיזה, ג'ימנמה, טיון.

חליטת גלודן מכילה צמחי מרפא לחליטה וביניהם צמח ה"סטיביה" המתוק באופן טבעי.

 מכיל צמחים הידועים כמסייעים כטיפול טבעי להורדת סוכר

מעתה ניתן לשתות תה טבעי, ללא סוכר, ללא חומרים משמרים, בפחות מחצי קלוריה לכוס משקה.

הוראות שימוש: 2-3 כוסות ליום לאחר הארוחות.

לרכישה חייגו: 08-9358135לקוחות ממליצים:

מכתב המלצה
חברת נופר!
שלום רב.
שמי רחל מועלם, ולפני מס' חודשים הסוכר בדם עלה אצלי ל114 .
לאחר שהתחלתי להשתמש בתיונים שלכם מסוג גלודן 2 הסוכר החל לרדת אצלי ולאחר חודשיים הגיע ל94.
אציין שכל אותה תקופה וגם כעת אינני מתנזרת כלל ממזונות מתוקים.
על כך מגיע לכם שאפו. 

בכבוד רב! 
רחל מועלם. 

 

מכתב המלצה

20.07.2017

לכבוד,

חברת נופר

שרות לקוחות

א.נ.,

להלן תוצאות השיפור המשמעותי ברמות הסוכר שלי במשך שלושת החודשים האחרונים, לאחר הימנעות מדברי מתיקה ולקיחת גלודן פעמיים ביום.

בתאריך 08.03.2017

GLUCOSE: 142    HBA1C: 7.1%

בתאריך 20.07.2017

GLUCOSE: 108    HBA1C: 6.4%

בתודה,

ורדה לוימכתב המלצה

שלום רב

אני שמח לציין כי אני משתמש בתמצית ליקוריץ + DGL מחברת נופר, 1 כדור ביום וכמו כן בכוס שתיה של חליטת הצמחים גלודן מחברת נופר.

סוף סוף אני מאוזן מרמות של 130-150 ל- 97-105.

בהחלט מומלץ בחום.

משה מושקוביץמכתב המלצה

לכבוד חברת "נופר מוצרים טבעיים בע"מ"
שלום רב,
שמי דור דורית לביא, ואני סובלת מסוכרת סוג 2 כמעט 10 שנים. לפני כ- 5-6 שנים גיליתי את התה שלכם "גלוקודן" לשמירה על רמות סוכר, ולמרות שאני סקפטית החלטתי לנסות אותו.
ראיתי לאורך השנים שכאשר אני משתמשת בתה לאחר ארוחה, רמות הסוכר בתום שעתיים הן נמוכות יותר.היתה תקופה שלא מצאתי את המוצר ואז רמת הסוכר הנמדדת פעם בשלושה חודשים היתה גבוהה יותר.אני גם נותנת את המוצר מפעם לפעם לאנשים שמספרים לי שהם או אחד מבני משפחתם סובל מסוכרת ומדווחים לי על הטבה.לפני כחצי שנה גיליתי גם את הממתיק סטיביה שלכם והוא נפלא גם כן.
החליטה שלכם הורידה אצלי את רמות הצורך במתוק. אני ממתיקה בסטיביה כמעט כל משקה שאני שותה.
על כל פועלכם רציתי לומר תודה. התיונים והסטיביה זמינים ונוחים לשימוש.

תודה על העזרה בשמירה על רמות הסוכר שלי.
יום מלא אור
(אם ישאלו אתכם סוכרתיים "האם זה עובד?" אפשר לתת את הנייד שלי ואמליץ בחום רב.)

דור דורית לביאמכתב המלצה

שלום רב,

שמחתי להיות מודע לקיומו של תה "גלוקדן" ועוד יותר על כך שאשתי נכנסה לבית מרקחת למטרה שונה לחלוטין והתעניינה במוצר הזה. ועוד יותר על כך שהיא הצליחה לשכנע אותי לקנותו ולנסות אם אמת הדבר שהרוקח אמר, "שהגלוקדן הוא תגלית המאה". אמרתי לעצמי מה יכול כבר להזיק, מקסימום לא יועיל. והנה נוכחתי שהוא ממש טוב מאוד, קראתי את ההוראות המצורפות לתה ונהגתי על פי הכתוב לאמור- לאחר כל ארוחה לשתות כוס תה "גלוקדן".

כמו כן תכונה נוספת בו, שהוא מעורר ומפיג עייפות.

כדי שגם אחרים יוכלו להנות מהטוב הזה, המלצתי לשכנים ולחברים, וכולם אישרו את התופעות החיוביות שחשפתי.

נאמר בתורה "ורפא ירפא" מכאן שניתנה רשות לרפאות. ויהי רצון שהמוצר הזה ימציא מרפא לכל חולה.

הבעיה היחידה שלו המחיר, אבל שווה כל מחיר.

בברכת תודה מראש,

זכריה תנעמימכתב המלצה:

לכבוד: חברת "נופר" שלום וברכה.

שמי מרים כוכב ואני עוסקת ברפואה משלימה בתחומים נרחבים מזה כ-20 שנה. לראשונה נפגשתי עם התה שלכם בבית הטבע "אמא אדמה" בחיפה, שם המליצו לי לנסות לתת אותו למטופלים.
תחילה קניתי את התה "גלוקודן" והפצתי אותו בין מטופלי מתוך מטרה של ניסוי, לראות כיצד הוא משפיע.

המטופלים שלי טעמו אותו וכמובן רכשו אותו בחנות הטבע. לאחר כחודש דיווחו לי על תוצאות של ירידה בסוכר בבדיקות הדם שביצעו.

גם כאלה שלא היתה להם בעיית סוכר, שתו את התה לאחר הארוחה העיקרית של היום ודיווחו לי על הרגשת הקלה לאחר הארוחה.

בשלב הבא ניסיתי את התה "כולסטרן".
כמובן שלא מיידית, אבל לאחר תקופה של כחודשיים, דיווחו לי על הורדת רמות הכולסטרול וזה כמובן בכפוף לתזונה נכונה ואורח חיים בריא.

כעת אני מנסה את "סיבי נופר" לשילוב באורח חיים בריא כדי להגיע למשקל הרצוי, ואני מקווה שגם הם יהיו נפלאים כמו כל המוצרים שלכם.
מרגישים שאתם מכניסים בהם את הלב והנשמה, כדי שהציבור יוכל להנות ממוצרי על.

 

בתודה ובברכה,

מרים כוכבמכתב המלצה:

To whom it may concern

 

Dear Sir/Lady

I am a type 2 Diabetic. I began using Glucodan a few months ago. I noticed an improvement in my blood sugar level.

I would like to recommend it to others with the same problem. The components are herbs only.

Try it and see!

 

Sincerely


Ettel
לחץ כאן לעוד מכתבי לקוחות למוצר זה
בקניה מעל 360 ש"ח המשלוח חינם


ע"י שליח עד הבית
מק"ט: 45367
מחיר: 90
כמות

קנייה מאובטחת

אתר מאובטח SSL

מוצרים איכותיים
מגוון רחב של מוצרים

משלוח חינם
בקנייה מעל 360 ש"ח

שירות מהלב
איכות ושירות ,יחס אדיב וסבלני

האמור בדף זה הינו מידע כללי.
הוא איננו מהווה המלצה רפואית. 

בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


סוכרת

סוכרת היא מחלה המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז (סוכר) בדם ובשתן. שורש המחלה והגורם לריכוז הסוכר הגבוה בדם בסוכרת סוג 2 הינו התנגדות לקליטת אינסולין ע"י תאי הגוף. האינסולין הינו הורמון המיוצר באופן טבעי בלבלב ומשוחרר לדם. כאשר אינסולין נקלט בתאי הגוף, הוא מאפשר להם לספוג סוכר ממחזור הדם. בשל התנגדות התאים לאינסולין, הסוכר נשאר בריכוזים גבוהים בדם.

חלק מתסמיני הסוכרת הינם: תחושת רעב מופרזת, צימאון מופרז, מתן שתן לעיתים קרובות, טשטוש ראיה, ירידה ב"אנרגיה", חולשה ועייפות, פגיעות לזיהומים. חלק מסיבוכי הסוכרת האפשריים הם: פגיעה בכלי הדם בעין ופגיעה בראיה, פגיעה בכלי הדם בכליות עד למצב של אי-ספיקת כליות, טרשת עורקים, פגיעה בעצבים וזיהומים חמורים ברגליים עד כדי צורך בקטיעה.

כיום כ-8.4% מאוכלוסיית העולם מעל גיל 20 חולים בסוכרת סוג 2. בישראל המצב הינו דומה למדי לממוצע העולמיעל פי נתוני סקר בריאות 2009 שבוצע ע"י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה  8.5% מהאוכלוסייה מעל גיל 25 בישראל הינה סוכרתית.

ישנן מספר אפשרויות לטיפול טבעי בסוכרת, על פי הנחיית רופא במקביל לטיפול תרופתי. ראשית יש לבחור ולדבוק בתזונה מאוזנת המתאימה למצב הסוכרתי, כגון זאת המומלצת על ידי האגודה אמריקאית לסוכרת (ADA), בהתייעצות עם הרופא המטפל.

תכשירים מבוססי צמחי מרפא נחשבים כפופולאריים ברחבי העולם. חלקם עשוי לספק הקלה סימפטומטית ולסייע במניעת סוכרת, או סיוע במניעת הסיבוכים של המחלה. צמחים אחרים מסייעים בהקטנת התנגודת לאינסולין, וכתוצאה מכך הם יכולים לסייע לשמירה על רמה תקינה של הסוכר בדם.

לאחר הורדת רמת הסוכר בדם ניתן לחוש הקלה רבה בתופעות הסוכרת: שיפור ההרגשה הכללית, חיזוק הגוף והתגברות על תחושת העייפות; ריפוי "פצעי סוכרת" שנגרמו כתוצאה מחוסר בזרימת דם לאברי הגוף; שיפור הראיה; שיפור התפקוד המיני.


צמחי מרפא

סטיביה – "צמח המרפא המתוק של פרגוואי". מוצאו ביערות הגשם של דרום אמריקה.

מתיקותה של הסטיביה והיותה נטולת קלוריות וסוכר מתירים את השימוש בה לסוכרתיים. בניגוד לתופעות לוואי שונות הקיימות בממתיקים מלאכותיים, אין לשימוש בסטיביה כל תופעות לוואי.

המעלה הגדולה השנייה של הסטיביה היא השפעתה על רמת הסוכר בדם ויכולתה לסייע באיזון רמות סוכר גבוהות. יתרונות נוספים של סטיביה על פני הסוכר: הקטנת הסיכון להצטברויות רובד חיידקים בשיניים, הפחתת תחושת הרעב וסיוע בתהליך ההרזיה, והקטנת הסיכון ליתר לחץ דם.

אקליפטוס – מסייע בהורדת רמת הסוכר בדם, בעל סגולות אנטיספטיות בולטות, מעולה לחיטוי דרכי הנשימה.

טיון – נחשב ל"מלך צמחי המרפא", שימושי בסיוע למגוון רחב של מכאובים ומחלות. מסייע בהורדת לחץ הדם ובסוכרת, אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי.

מרווה משולשת – משמשת כצמח מרפא בכל ארצות הים התיכון. המרווה מרפה את כלי הדם ההיקפיים, מסייעת בהורדת רמת הסוכר בדם ובהמרצת מחזור הדם.

עלי זית – עלי הזית הוכחו כמסייעים מאוד בהורדת רמת הסוכר בדם ולחץ הדם וכן הם מגינים על פעילותו התקינה של הלב. עלי הזית מכילים ביו-פלאבונואידים הדרושים לתחזוקת דפנות כלי דם נימיים.

במחקר שנעשה באוניברסיטת "מסינה" באיטליה, לגבי השפעת השימוש בתמצית עלי הזית על בריאות הלב, הודגם כיצד האולרופאין מגביר את זרימת הדם אל הלב, ע"י הרחבת כלי הדם שלו והורדת לחץ הדם.

במחקר שנערך באוניברסיטת "מילנו" באיטליה נמצא, שתמצית עלי הזית פועלת כאנטי אוקסידנט. היא מעכבת ומקטינה את סיכון התהליך הגורם לפגיעה בכלי הדם, וכן מקטינה את הסיכון לדלקות, טרשת עורקים והיצרות כלי הדם. יתרון נוסף של השימוש בעלי הזית, הוא מניעת חמצון הכולסטרול הרע (LDL) ועקב כך מניעת פגיעה בכלי הדם הכליליים של הלב.

ג'ימנמה – נחשבת ברפואת הצמחים לצמח מוביל בטיפול בסוכרת. במחקרים רפואיים בחולדות סוכרתיות בעשורים האחרונים הוכח כי הג'ימנמה מפחיתה את רמות הסוכר בדם. במחקרים קליניים (עם בני אדם סוכרתיים) נמצא כי חלה ירידה בתלות בתרופות והוכח גם כי הג'מנמה מפחיתת תאבון ומעכבת את חוש הטעם המתוק.

 

ביבליוגרפיה נבחרת

1.    Visioli F. and Gali C. Oleuropein protects low density lipoprotein from oxidation. Life Science 55: 1965-1971, 1994.

2.    Stevioside acts directly on pancreatic beta cells to secrete insulin: actions independent of cyclic adenosine monophosphate and adenosine triphosphate-sensitive k+-channel activity. Jeppesen PB, Gregersen S, Poulsen CR, Hermansen K. – Metabolism (2000) Feb;49(2):208-14 (Department of endocrinology and metabolism, aarhus university hospital, Denmark).

3.    Joffe DJ, Freed SH. Effect of extended release Gymnema Silvestris leaf extract (Beta Fast GXR) alone or in combination with oral hypoglycemics or insulin regimens for type 1 and type 2 diabetes. Diabetes In Control Newsletter 2001;76:no page number

 

 

ביבליוגרפיה נוספת בקישור הבא: ביבליוגרפיה

רמות סוכר גבוהות בדם וסכנות הקורונה

לא רק חולי סוכרת מאובחנים: מחקר חדש מראה כי גם אנשים שאינם חולי סוכרת אך רמות הסוכר בדמם גבוהות נמצאים בסכנה מסיבוכי קורונה


כמעט שנתיים לאחר התפרצות מגפת הקורונה, אנו עדיין נמצאים בנקודה שבה רב הנסתר על הגלוי. עם זאת, מידי יום נערכים מחקרים רבים במטרה לאסוף מידע שיסייע בהתמודדות עם הנגיף ובהתמודדות עם מחלות רקע בתקופת הקורונה.


אחד מן הנושאים שזוכה לעניין רב בקרב קהילת החוקרים הוא הקשר שבין מחלת הסוכרת לבין נגיף הקורונה.


סוכרת היא מחלה מטבולית המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז (סוכר) בדם. האבחנה לסוכרת מתקבלת כאשר ריכוז הסוכר בדם עולה על 125 מיליגרם לדציליטר (עשירית ליטר). בסוכרת מסוג 2, שבה עוסק מאמר זה, תאי הגוף מתנגדים לקליטת הורמון האינסולין וכך הסוכר נשאר בריכוזים גבוהים בדם אך לא חודר לתאי הגוף, שם הוא חיוני להפקת אנרגיה ולתפקוד תקין של הגוף. הסכנה שנובעת מערכי סוכר גבוהים בזרם הדם, היא הפגיעה בכלי הדם הגדולים והקטנים, היוצרת בעקבות כך פגיעה באיברים רבים, כגון כליות, עיניים, לב וגפיים. לכן, סוכרתיים נמצאים בסיכון גבוה יותר לחוות סיבוכים רציניים מהידבקות בכל ווירוס, ובכלל זה בהדבקות מווירוס הקורונה.

 

ואכן, מהמחקרים שנערכו בתקופה האחרונה על הקשר שבין סוכרת לקורונה עולה ממצא ברור. על אף שהסיכון אצל חולי סוכרת להידבק בנגיף הקורונה אינו גבוה יותר בהשוואה ליתר האוכלוסייה, הסיכון עבורם לפתח מחלה קשה עם סיבוכים גבוה יותר משמעותית. כבר במחקר הראשון בנושא שפורסם במאי 2020 בכתב העת המדעיDiabetologia’, נמצא כי אחד מכל עשרה חולי נגיף הקורונה הסובלים מסוכרת מת במהלך שבעת הימים הראשונים לאשפוז, ואחד מכל חמישה נזקק למכונת הנשמה. ובנובמבר 2020 פרסם ארגון הסוכרת האמריקאי כי 40% ממקרי המוות שנרשמו כתוצאה מנגיף הקורונה היו בקרב אנשים החולים בסוכרת.


אך מסתבר שהסיכון המוגבר לפתח מחלה קשה עם סיבוכים איננו מאפיין רק חולי סוכרת מאובחנים, אלא גם אנשים שאינם חולי סוכרת אך רמות הסוכר בדמם גבוהה. ביולי האחרון התפרסם בכתב העת PLOS ONE מחקר ישראלי חדש, שנערך על ידי חוקרים מבית חולים הדסה, מקופת החולים מאוחדת, מהאוניברסיטה העברית ומהמרכז האקדמי לב. מחקר זה חושף את הסיכון שקיים לתחלואה חמורה יותר בקורונה עד לכדי מוות, גם בקרב אנשים שריכוז הגלוקוז בדמם עולה על  105 מיליגרם לדציליטר, בעוד שכאמור סוכרת מוגדרת רשמית כשריכוז הגלוקוז בדם עולה על 125 מיליגרם לדציליטר. במילים אחרות, גם אנשים עם ערכי סוכר גבוהים, על אף שאינם מגיעים לרמה המגדירה אותם כחולי סוכרת, חשופים לסכנה גדולה יותר לחוות סיבוכים רציניים מהידבקות בנגיף הקורונה.


באותו המחקר, חשפו החוקרים הישראלים ממצא חדשני נוסף, המלמד על התגברות סיכוני התחלואה הקשה בקרב סוכרתיים הנוטלים תרופות המפחיתות את ערכי הסוכר בדמם מתחת ל-80 מיליגרם לדציליטר.


פעמים רבות מומלץ גם על טיפול טבעי במקביל לטיפול התרופתי, תוך התייעצות עם הרופא המטפל. אך נראה, כי הממצא הישראלי החדש שופך עתה אור נוסף על החשיבות והתרומה שיכולים להיות טמונים בטיפול הטבעי עבור בעלי ערכי סוכר גבוה בדם, ובפרט סוכרתיים, בהקשר של מחלת הקורונה.

בנוסף להקפדה על תזונה מאוזנת ועל ביצוע פעילות גופנית, בהתאם להמלצות הרופא המטפל, ישנם מספר צמחי מרפא המסייעים להמרצת מחזור הדם ולהורדת רמת הסוכר בדם.    


ברפואת הצמחים, הג'ימנמה נחשבת לצמח המוביל בטיפול בסוכרת. היא מפחיתה את רמות הסוכר בדם, מפחיתה תאבון ומעכבת את חוש הטעם המתוק. הטיון דביק זכה לכינוי "מלך צמחי המרפא" בשל סגולותיו המסייעות בהתמודדות עם מגוון רחב של מכאובים ומחלות. בין היתר הוא מסייע בהורדת לחץ הדם ובסוכרת. כך גם עלי הזית, ידועים ביכולתם לסייע בהורדת רמת הסוכר בדם, בהורדת רמת הכולסטרול ולחץ הדם, וכן בהגנתם על הלב. עלי האקליפטוס הם בעלי סגולות אנטיספטיות, היעילים לחיטוי דרכי הנשימה ומסייעים בהורדת רמת הסוכר בדם. וצמח הסטיביה, בנוסף להיותו צמח מתוק ללא קלוריות וסוכר, למעשה אף מסייע באיזון רמות סוכר גבוהות. הסטיביה מפחיתה את תחושת הרעב ובכך מסייעת גם בתהליך ההרזיה ומקטינה את הסיכון ליתר לחץ דם.

צמחי מרפא אלה יכולים לסייע גם לסובלים מעודף משקל, שהוא גורם נוסף שנמצא במחקר כאחד מגורמי הסיכון העיקרי לסיבוכים רציניים מנגיף הקורנה, הקשורים הן בגידול הסיכון להנשמה מלאכותית והן בגידול הסיכון לתמותה. "השמנה הופכת לגורם סיכון עיקרי למחלה קשה הן בקרב אנשים עם סוכרת וגם כאלה שאינם חולים במחלה", אמר ד"ר רוברט אקל נשיא הרפואה והמדע באיגוד האמריקני לסוכרת.


את השילוב הייחודי של צמחי מרפא אלה ניתן למצוא בתה 'גלוקודן', אותו פיתחה ומייצרת חברת 'נופר מוצרים טבעיים'.  

האמור לעיל הינו בגדר מידע כללי ואיננו מהווה המלצה רפואית. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל. 

לקריאה נוספת על סוכרת ותה גלוקודן לחצו על הקישורים הבאים:

שושי מבית הטבע טבעל'ה טבריה


הרוקח אלי מבית המרקחת "צפון" בתל אביב

להשיג בבתי המרקחת ובבתי הטבע:

לפרטים חייגו:


רמבוליין - אבקת חלבון אפונה

לספורטאים ולמתאמנים

ללא סוכר, ללא כולסטרול,

ללא ממתיקים מלאכותיים

קולגן של נופר 

מכיל חומצה הילארונית

אין צורך להזריק

ננסי ברנדס מציג:
גבר גבר - פיתוח ישראלי מקורי
של חברת נופר

הרוקח נורמן ברון
מבית המרקחת "מדיק סטור"
רח' טשרניחובסקי 24, כפר סבא.
09-7457034‬
ענת מטיאש דיאטנית
ממליצה על מוצרי "נופר":
"סיבי נופר", "תה רזיתי" ו"תה גלוקודן"
מנחת קבוצות להרזיה לילדים ולמבוגרים
נייד: 054-2224646

הנטורופטית נוגה אגסי 

מבית הטבע "יופי של טבע"

רחוב סוקולוב 38 רמת השרון

גבר גבר - לחיות בכיף

בסרטון: רפי מבית הטבע פולט 

בקניון לב כרמיאל

מגה כורכומין של נופר
פיתוח ישראלי מקורי

רותי נבון -קולגן של נופר
פיתוח ישראלי מקורי

סיבי נופר מסייעים להרזיה ולשיפור העיכול

בסרטון: הנטורופטית נוגה אגסי מבית הטבע "יופי של טבע"

סוקולוב 38 רמת השרוןבקרו אותנו בפייסבוק 
שלום לכולם!
זאת חמתי. היא חוגגת יום הולדת 91!
בזכות של מגה כורכומין של נופר היא מרגישה טוב!
ילנה
בית הטבע "פנצאיה"
0509656456
Добрый день!
Моя свекровь Лидия празднует день рождения 91!
Благодаря Куркумин у от нуфар она чувствует себя прекрасно! 
Елена
Магазин "панацея" 
0509656456

ילנה מבית טבע פנציאה -
בנהריה , רחוב הרצל 75 ,
ובקרית ים , רחוב משה שרת 6
מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

חוות דעת (עד 1000 תווים)

טואול בניית אתרים