אתר מאובטח

בחר שפה: 

המשלוח חינם ע"י שליח עד הבית בקניה מעל 360 ש"ח 

חפש מוצר:

  1. מוצרי טבע
  2. /
  3. מוצרי טבע
  4. /
  5. סדרת חליטות התה

חליטת פרשונית - לשתות ללא לחץ - נופר מוצרים טבעיים

חליטת פרשונית - לשתות ללא לחץ - נופר מוצרים טבעיים

(שם קודם: חליטת פרשר)

מכיל: טיליה, מרווה רפואית, פסיפלורה, זית, היביסקוס, שינן רפואי, גדילן, הדרים, לואיזה. צמחים אלה ידועים כמסייעים לטיפול טבעי בלחץ דם. 

 

100% חומרים טבעיים, ללא תוספת סוכר

ללא חומר משמר, ללא צבעי מאכל, ללא קפאין


וללא תמציות מלאכותיות

הוראות שימוש 3 - 2 כוסות ליום, לאחר הארוחה.

בקניה מעל 360 ש"ח המשלוח חינם

ע"י שליח עד הבית

המלצות:

I am a 74 year old woman..When I turned 72 my systolic blood pressure was 190..Doctor said I should start blood pressure medication..As I am vegan and believe in alternative remedies I researched on Internet and found Nufar company and Preshonit tea for blood pressure..I started drinking 2 cups a day..within 2 weeks my systolic lowered to between 130 to 145..My doctor was amazed.said it was good for my age.

Been taking it everyday since.its a miracle and all natural ingredients.Since covid lockdown I have experienced anxiety..wasn't sleeping..so took 3 cups a day which helped with anxiety and sleeping..I have recommended this tea to all my  friends.

It is a miracle

Sincerely 

Carolyn Blacklock

London Englandהמלצה 2:


לכבוד

"נופר מוצרים טבעיים"

הנדון : הבעת הערכה

שמי מוני שרבני , עוסק בהדרכת קורסי מחשבים בן 49 , בריא בדרך כלל אך כמו רבים בשיכבת גיל זו פחות או יותר , נגזר עלי ליטול תרופות לאיזון לחץ הדם , עקב יתר לחץ דם שהגיע לערכים די גבוהים ללא טיפול תרופתי. (150/100) . אישית היה קשה לי לקבל את רוע הגזירה להתחיל עם תרופות , הגם שעל דעת רופאים רבים , ברגע שמתחילים עם כדורים אלה (נורמיטן ואנלאפריל) זה בדרך כלל לכל החיים. פעמיים ביום לאחר ארוחה.

לאחר כ – 3 שנים של תלות בכדורים אלה ,  הוצע לי ע"י אחד מתלמידי להשתמש במוצר התה פרשר שמופק ומסופק בחברתכם , והאמת הייתי מאד סקפטי כי כבר מאסתי בסיפורים ובניסיונות מוצרים אחרים.

כיום לאחר 5 חודשים שאני צורך את המוצר , ולאחר בדיקות חוזרות ונשנות של לחץ דם ללא התרופות , ירד לחץ הדם פלאים , למרות שערכי הטריגלצרידים והכולסטרול בדם אצלי גבוליים .

לפני מספר ימים התבשרתי ע"י רופאת המשפחה כי אני יכול להפסיק את הטיפול התרופתי בתנאי שאמשיך עם שתיית התה . אני מרגיש הרבה יותר טוב ללא סחרחורות וכאבי ראש שגרמו לי לדאגות רבות ומחשבות על אירועים מוחיים שטפי דם פתאומיים וכדו' , כי הרי מדובר ב"רוצח השקט" כפי שכולנו יודעים. 

אף סוכן מחברתכם לא בא לשכנע אותי , אלא כדרכי בקודש הלכתי לפי המלצה , ובסופו של דבר מדובר במוצר אמין ביותר ועל כך הערכתי ותודתי.

אשמח לנסות גם את התה להורדת כולסטרול.

ברגשי הערכה                                                

ובאיחולי הצלחה לכם

מוני שרבני

0528693930המלצה 3:


13.6.2012

לכבוד נופר מוצרים טבעיים בע"מ - "תה פרשר"

מאת בוריס וסרמן – קרית מוצקין.

לפני כשלושה שבועות החלפתי את הכדורים ללחץ דם וכתוצאה מכך לחץ הדם עלה לי מאוד ל: 190/115 ולא הצליחו לאזן אותי.

נודע לי על המוצר שלכם "תה פרשר" והחלטתי לשתות פעמיים ביום.

להפתעתי ולשמחתי ראיתי תוצאות חיוביות אחרי מספר ימים. אחרי שבוע שאני שותה את התה לחץ הדם שלי התייצב על 140/83 ועל כך ברצוני להודות לכם.

המלצתי על "תה פרשר" לחבר וקניתי לו במתנה את המוצר.

תודה,

בוריס וסרמן

עלוני ניר 1/13

קרית מוצקיןהמלצה 4:


שמי מינה מייסטר. אני בת 66 ומתגוררת בנצרת עלית. שנים רבות אני סובלת מלחץ דם גבוה. במשך השנים האחרונות לחץ הדם שלי קפץ עוד יותר משהיה רגיל אצלי. הרגשתי כל כך גרוע שלא הייתי מסוגלת אפילו לצאת מהבית. קיבלתי תרופות שונות אך דבר לא עזר לי ולחץ הדם שלי קפץ. מהרגע שהתחלתי לשתות תה "פרשר" של חברת "נופר", לחץ הדם שלי התאזן. תה "פרשר" עוזר לי מאוד ביחד עם התרופות שאותן אני נוטלת שנים רבות.המלצה 5:


שלום חברת נופר,


אני רוצה להודות לכם על תה פרשונית שנתתי לבעלי.

ב"ה לאחר חודש אנחנו רואים ירידה בלחץ הדם מ 172/75 לסביבות 150/75, שזה די סביר לבן 80. ואנחנו ממשיכים עם התה 3 פעמים ביום.


תודה רבה,

חנה הילמן,

רוקחת בבית מרקחת מרכז השרון בפתח תקווה


 


האמור לעיל אינו מהווה התוויה או יעוץ רפואי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא מטפל. 


מחיר: 90
כמות

קנייה מאובטחת

אתר מאובטח SSL

מוצרים איכותיים
מגוון רחב של מוצרים

משלוח חינם
בקנייה מעל 300 ש"ח

שירות מהלב
איכות ושירות ,יחס אדיב וסבלני

להלן מידע כללי על צמחי מרפא.

האמור לעיל איננו מהווה המלצה רפואית.
 
לפני תחילת טיפול מומלץ לקרוא חומר נוסף ולהתייעץ עם אנשי המקצוע.
 
סכנות לחץ דם גבוה

לחץ דם הוא תופעה העלולה לנבוע מטרשת עורקים, בעיות לב וכלי דם, בעיות בכליות, בעיות בבלוטות, מתח נפשי ועוד.
 
טיון   - מסייע באיזון לחץ דם, ורמת הסוכר בדם, כתוצאה מכך המסיסות של החמצן בדם גדלה וכתוצאה מכך יש כמות גדולה יותר של חמצן בדם. החמצן מגיע עם הדם לכלי הדם ושומר על חיותם

גדילן   - מכיל סילימרין - חומר פעיל המנקה ומשקם את הכבד. הסילימרין מסייע בהורדת רמת השומנים בכבד, הכבד שחוזר לפעילות תקינה מוריד את רמת הכולסטרול בדם באופן טבעי. הורדת רמת הכולסטרול בדם מונעת טרשת עורקים. טרשת עורקים היא  אחת הסיבות ללחץ דם גבוה ולכן כתוצאה מהקטנת הסיכון לטרשת עורקים ע"י הגדילן אנו מקטינים את הסיכון ללחץ דם גבוה .
כמו-כן תכונות הסילימרין מסייעות גם להגנה על תפקוד תקין של הכליות .  תפקוד תקין של הכליות הוא אחד הגורמים החשובים לשמירה על לחץ דם מאוזן.

קליפות הדרים   - מכילים סיבים מסיסים המקטינים את סיכון ספיגת הכולסטרול לדם ועל-ידי כך מקטינים את הסיכון של טרשת עורקים. הפחתת סיכון טרשת עורקים מסייעת להורדת לחץ דם.

עלי זית  - מכילים אולרופאין המרחיב כלי דם, מסייע בהורדת לחץ הדם ובהגברת זרימת הדם אל הלב.
עלי הזית מכילים ביו-פלבנואידים הדרושים לתחזוקת דפנות כלי דם נימיים. עלי הזית מכילים אנטי-אוקסידנטים המונעים פגיעה בכלי דם, מונעים דלקות, טרשת עורקים ומחלות לב.
עלי זית הוכחו כמסייעים להורדת רמת הסוכר בדם ולחץ הדם וכמגניי הלב ומערכת כלי הדם.

מרווה רפואית   - מסייעת בהפחתת לחץ הדם על-ידי הרפיית כלי הדם ההיקפיים, מסייעת בהפחתת רמת הסוכר בדם.

שינן רפואי   - השינן מכיל פלבנואידים אשר מחזקים ממברנות ונימי דם, מפחיתים חדירות ושבירות של נימי דם. מחזקים ומרחיבים כלי דם, מחזקים את שריר הלב, מסייעים בהפחתת הסיכון במחלות לב וכבד, ועל-ידי כך מסייעים באיזון לחץ דם גבוה. השינן הרפואי מסייע להורדת רמת הכולסטרול בדם וע"י כך גם מסייע בהורדת טרשת עורקים ומסייע לשמור על לחץ דם תקין.

השינן מסייע לטיפול במחלות כליה, אבנים בכליות, קשיים במתן שתן, כתוצאה מכך הוא מסייע להורדת לחץ דם גבוה העשוי לנבוע מהמחלות הנ"ל.
השינן הוא צמח יעיל לסיוע בפעולות הכבד ועל ידי כך מסייע להורדת רמת הכולסטרול ולחץ הדם.
העלים מכילים: ויטמינים A, B, C טבעיים, מלחים ומינרלים: ברזל, מגנזיום, נתרן, אשלגן, אבץ.
השינן שומר על תפקוד תקין של הכבד ובכך גורם לניקוי רעלים מהגוף ולהורדת כולסטרול ולחץ דם.
 
מחקרים רבים מוכיחים את פעולתו הפרמקולוגית והפיזיולוגית של הצמח: הגברת ייצור נוזל המרה, השפעה על תפקוד נכון של הכבד, סיוע להתכווצות כיס המרה ובכך הוא מזרז את זרימת נוזל המרה אל התריסריון.
השינן הוא דיורטי (משתן) וגן מכיל רמת אשלגן גבוהה המסייעת לאיזון רמת האשלגן המופרת עם השתן, מעכב חיידקים כמו סלמונלה קולי ופרוטאוס.
השינן מסייע לטיפול במחלות כבד: דלקות כבד, הפטיטיס, צהבת, דלקות בכיס המרה, מחלות כליה, אבנים בכליות, קשיים במתן שתן וכתוצאה מכך הוא מסייע להורדת לחץ דם כבוה העשוי לנבוע מהמחלות הנ"ל.

טיליה  - צמח הטיליה מרפה את כלי הדם ומרפא אותם. מסייע בהפחתת הסיכון לטרשת עורקים ובכך מסייע להורדת לחץ דם. הטיליה עשירה בפלבנואידים, חומצות פנוליות (PHENOLIC ACIDS), ריר צמחי (MUCILAGE), טאנינים שמן נדיף ותרכובות דמויות בנזודיאזפין (BENZODIAZEPINE). הטיליה מחזקת את העצבים.

פסיפלורה   -  עשירה בפלבנואידים: איזויוטקסין, Isovitexin, ויטקסין Vitexin, ספונארין Saponarin, אוריינטין Orientin ועוד, גליקוסידים Glycosides כמו גינוקארדין Gynocardin ואלקולואידים כמו פסיפלורין Passiflorine.
הפסיפלורה מכילה גם ויטמינים: C, B1, B2, B3 , זרחן   אשלגן, נתרן, סידן, ברזל, קרוטנאידים, אנזים קטלז Catalase וסיבים.
הפסיפלורה מרגיעה, מורידה לחץ דם ,  משככת כאבים ונוגדת עוויתות .

לואיזה  -  מרגיעה ומשמשת כחומר טעם טבעי.

היביסקוס -  ההיביסקוס מכיל חומצה אסקורבית Ascorbic acid וחומצה גליקולית Glycolic acid.


_____________________________________________________________

שני מוצרי טבע שמורידים ביעילות יתר לחץ דם

יתר לחץ-דם מהווה את אחת הסיבות המובילות לתמותה ממחלות לב וכלי דם. מצב כזה הוא סיבה מובילה להסתיידות עורקים ועל פני האדמה, כביליון וחצי בני אדם סובלים מכך.

ברפואה קונבנציונלית נותנים, כטיפול במחלה, תרופות שונות. יש הנוטלים צירוף של מספר תרופות יחדיו. אין טיפול תרופתי עם תרופות מעשה ידי אדם שאינן מזיקות – אם יש חלופה טבעית, ברור שעדיך להשתמש בה. חלופה כזו ישנה. מעבר לכלל השינוי באורח החיים ומעבר לתזונה טבעונית אורגנית ודאגה לבל יהיה מחסורים תזונתיים, יש שני מוצרים טבעיים שהוכחו כיעילים ביותר להורדת יתר לחץ-דם. תה או תרכיז מעלי זיתים וזרעי סלרי טחונים או תרכיז מהם.

תה מעלי זיתים נמצא בעל פעילות מקבילה לתרופה ACE (אנגיוטנסין קונברטינג אנזים), שהיא אחת מן התרופות היותר מצויות בשימוש להורדת יתר לחץ-דם. לזרעי סלרי יש יכולת כמו לתרופות חוסמות תעלות סידן. נמצא שטיפול עם כל אחד מתוספים אלו, ויותר מכך עם שניהם יחדיו, מאוד עזר להורדת יתר לחץ-דם. טיפול שמוריד יתר לחץ-דם, בעיקר אצל מבוגרים, מצמצם במידה ניכרת התפתחות מחלות כמו מחלות כליה, שבץ ומחלות לב וכלי דם. בטיפול הרגיל, נותנים לסובל מכך תרופה, עם מינון מינימאלי, ולאט לאט מעלים את המינון. פעמים רבות שוב אין בתרופה תועלת ואז מוסיפים עוד תרופה ועוד תרופה – לבסוף האדם מוצא את עצמו נוטל 3, 4 ואפילו יותר תרופות. תרופות כמו ACE  מעלות בסופו של דבר את רמת האשלגן בדם, פוגעות בכליות ובנוסף, על נשים הרות חל איסור לקחת תרופות כאלו, מחשש של פגיעה בעובר.

בגוף יש הורמון בשם אנגיוטנסין שגורם לכלי דם להתכווץ. כאשר אלו מתכווצים יתר על המידה, מתפתח יתר לחץ-דם. התרופהACE  גורמת להרפיה בעורקים המכווצים יתר על המידה. אבל, במקרים רבים אין היא פועלת מספיק ואז מצרפים סוג נוסף של תרופות, חוסמות מסלולי סידן בגוף. תרופות אלו, העובדות במשולב, מווסתות את לחץ הדם, עד שתופעות הלוואי שלהן מתחילות לתת את אותותיהן! כאמור, שני מוצרי טבע הנ"ל פועלים באותה צורה אך ללא כל תופעות לוואי. כאמור, תמצית עלי זיתים פועלת כמו התרופה ACE ותמצית זרעי סלרי פועלת כמו חוסמי תועלות סידן. במחקרים קליניים, כל אחד מחומרי טבע אלו נמצא מוריד רמות מופרזות של לחץ-דם.

בתמצית עלי זיתים יש חומר בשם סכואירידואיד גליקוזידאז. בניסוי עם אנשים שסבלו מיתר לחץ-דם וניתנה להם התמצית הזו, נמצא שבתוך 8 שבועות לחץ הדם ירד ממוצע של 137/80 ל-126/76. בניסוי נתנו תמצית עלי זיתים, 500 מ"ג, פעמיים ביום, ומנגד ניתנה התרופה קפטופריל בקבוצת הביקורת. התוצאות היו כמעט זהות, מבחינת השפעה על לחץ דם סיסטולי ודיאסטולי לא היה הבדל מובהק סטטיסטית בין שתי הקבוצות. עם תמצית עלי הזיתים, חלה גם ירידה ברמות הטריגליצרידים בדם. במחקר בו נטלו חלק מן האנשים בגיל העמידה בעלי עודף משקל, עם עלי הזיתים היה גם שיפור של 15% ברגישות לאינסולין ושיפור של 28% בתגובת הלבלב לעליה ברמת הסוכר בדם. בל נשכח שלתמצית עלי זיתים אין כל השפעה שלילית – לתרופה יש. כבר בחוברת מס' 44 של עיתוננו יש מאמר על היעילות של חליטה מעלי זיתים כנגד מחלות רבות מספור.

זרעי סלרי הם חוסמי תעלות סידן טבעיים

בזרעי סלרי יש שלל מרכיבים טבעיים מועילים לבריאות. בין השאר, יש להם אפקט של הורדת יתר לחץ-דם. הם מצמצמים כניסת סידן לדפנות העורקים ובכך מונעים התכווצות יתר שלהם שמעלה את לחץ הדם.

אחד מן המרכיבים שיש בזרעי סלרי, שקיצור שמו הוא 3nB, מצוי בשימוש בסין כטיפול באנשים להם היה אירוע חסימתי במוח כמו גם לטיפול במחלת אלצהיימר, שני מצבים בהם יש הפרעה בזרימת הדם במוח. בניסוי עם חולדות שסבלו מיתר לחץ-דם, חומר זה שהופק מסלרי גרם אצלן לירידה של 30 מ"מ כספית בלחץ הדם. הוא לא הוריד לחץ-דם אצל אותן חולדות שלחץ-דמן היה נורמאלי.

בניסוי עם בני אדם, נתנו ל-30 אנשים שסבלו מיתר לחץ-דם קל עד בינוני, במשך 6 שבועות, 75 מ"ג תמצית של זרעי סלרי, פעמיים ביום. חשוב לדעת שאנשים שנוטלים תרופות להורדת יתר לחץ-דם, סובלים לעיתים קרובות מעייפות, דיכאון, סחרחורת ושכחה עקב צמצום כמות הדם המגיעה למוח – עם תמצית זרעי הסלרי התוצאה היתה הפוכה. התמצית שיפרה את זרימת הדם למוח, מנעה מקרי שבץ ותאי המוח קיבלו את כמות הדם האופטימאלית עבורם. 

כיום יודעים שיש יותר סיכון בלחץ דם סיסטולי גבוה מאשר בלחץ דם דיאסטולי גבוה, שהוא המספר הנמוך בין שניהם. כל רמה של לחץ דם סיסטולי גבוהה מ-140 מ"מ כספית יש בה גם סיכון. במחקרים נמצא שאפילו בקרב אנשים בני 55 שנים יש סיכון ש-99% מהם יחוו עליה בלחץ דמם עם עליית גילם. כך, שימוש בשני חומרים טבעיים אלו יכול לתרום רבות לבריאות. מעשית, נראה שהחליטה של עלי זיתים, ממקור ללא ריסוס, ואכילה של זרעי סלרי טחונים יכולים לעזור. עם כך, חשוב שאדם יבדוק בעצמו מהי השפעתם על לחץ הדם שלו. שתיית מיצי ירקות עלים, מדוללים לפחות עם 4 חלקי מים או יותר, ו/או מישרה של ירקות עלים קצוצים עשויה אף היא להוריד רמות של לחץ-דם. כמובן, רק ירקות אורגניים. 

מקור:

Life Extension Magazine October 2014
Natural Extracts Lower Blood Pressure, by Brandon Dewitte.
_______________________________________________________
כותב המאמר: דר' מרדכי הוכברג, PhD, תזונאי: 08-9407466
להזמנת חוברת מאמרים "תזונה פלוס":
ניתן לפנות לאריאלה הוכברג: 08- 9407466
_____________________________________________________________
כל האמור לעיל  הינו בגדר מידע כללי.
האמור לעיל איננו מהווה המלצה רפואית.
לפני תחילת טיפול מומלץ לקרוא חומר נוסף ולהתייעץ עם אנשי המקצוע._______________________________________________________
כותב המאמר: דר' מרדכי הוכברג, PhD, תזונאי: 08-9407466

להזמנת חוברת מאמרים "תזונה פלוס":
ניתן לפנות לאריאלה הוכברג: 08- 9407466
_____________________________________________________________


כל האמור לעיל  הינו בגדר מידע כללי.

האמור לעיל איננו מהווה המלצה רפואית. 

לפני תחילת טיפול מומלץ לקרוא חומר נוסף ולהתייעץ עם אנשי המקצוע.

   


כתבות ומאמרים :
       

להשיג בבתי המרקחת ובבתי הטבע:

לפרטים חייגו:


רמבוליין - אבקת חלבון אפונה

לספורטאים ולמתאמנים

ללא סוכר, ללא כולסטרול,

ללא ממתיקים מלאכותיים

קולגן של נופר 

מכיל חומצה הילארונית

אין צורך להזריק

ננסי ברנדס מציג:
גבר גבר - פיתוח ישראלי מקורי
של חברת נופר

הרוקח נורמן ברון
מבית המרקחת "מדיק סטור"
רח' טשרניחובסקי 24, כפר סבא.
09-7457034‬
ענת מטיאש דיאטנית
ממליצה על מוצרי "נופר":
"סיבי נופר", "תה רזיתי" ו"תה גלוקודן"
מנחת קבוצות להרזיה לילדים ולמבוגרים
נייד: 054-2224646

הנטורופטית נוגה אגסי 

מבית הטבע "יופי של טבע"

רחוב סוקולוב 38 רמת השרון

גבר גבר - לחיות בכיף

בסרטון: רפי מבית הטבע פולט 

בקניון לב כרמיאל

מגה כורכומין של נופר
פיתוח ישראלי מקורי

רותי נבון -קולגן של נופר
פיתוח ישראלי מקורי

סיבי נופר מסייעים להרזיה ולשיפור העיכול

בסרטון: הנטורופטית נוגה אגסי מבית הטבע "יופי של טבע"

סוקולוב 38 רמת השרוןבקרו אותנו בפייסבוק 
שלום לכולם!
זאת חמתי. היא חוגגת יום הולדת 91!
בזכות של מגה כורכומין של נופר היא מרגישה טוב!
ילנה
בית הטבע "פנצאיה"
0509656456
Добрый день!
Моя свекровь Лидия празднует день рождения 91!
Благодаря Куркумин у от нуфар она чувствует себя прекрасно! 
Елена
Магазин "панацея" 
0509656456

ילנה מבית טבע פנציאה -
בנהריה , רחוב הרצל 75 ,
ובקרית ים , רחוב משה שרת 6
מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

חוות דעת (עד 1000 תווים)

לקוחות ממליצים

מינה מייסטר
שמי מינה מייסטר. אני בת 66 ומתגוררת בנצרת עלית. שנים רבות אני סובלת מלחץ דם גבוה. במשך השנים האחרונות לחץ הדם שלי קפץ עוד יותר משהיה רגיל אצלי. הרגשתי כל כך גרוע שלא הייתי מסוגלת אפילו לצאת מהבית. קיבלתי תרופות שונות אך דבר לא עזר לי ולחץ הדם שלי קפץ. מהרגע שהתחלתי לשתות תה "פרשר" של חברת "נופר", לחץ הדם שלי התאזן. תה "פרשר" עוזר לי מאוד ביחד עם התרופות שאותן אני נוטלת שנים רבות.
כבי גז
לפני כחצי שנה התגלה אצלי לחץ דם גבוה, לאחר שבמשך שנים הייתי דווקא בעלץ לחץ דם נמוך במיוחד. מיד הופנתי ע"י הרופא המטפל לאבחון ואחריו טיפול תרופתי. מאחר ואני מאמינה ברפואה אלטרנטיבית חיפשתי פתרונות נוספים. נכנסתי לאינטרנט להתעדכן בטיפולים אלטרנטיביים בלחץ דם ועליתי על התה "פרשר" של "נופר". מאחר שהמחיר לא בשמיים החלטתי לנסות. להפתעתי הרבה (באמת) כי תמיד יש את אלמנט הספק, התה קודם כל טעים להפליא, וה
שמואל חקק
בעקבות לחץ דם גבוה שממנו סבלתי, קניתי את תה פרשר של חברת נופר. התה עזר לי להורדת לחץ דם, זה קרה באופן מידי. ממליץ בחום על השימוש בתה! שמואל חקק 0525717142 נתניה
בוריס וסרמן
לפני כשלושה שבועות החלפתי את הכדורים ללחץ דם וכתוצאה מכך לחץ הדם עלה לי מאוד ל: 190/115 ולא הצליחו לאזן אותי. נודע לי על המוצר שלכם "תה פרשר" והחלטתי לשתות פעמיים ביום. להפתעתי ולשמחתי ראיתי תוצאות חיוביות אחרי מספר ימים. אחרי שבוע שאני שותה את התה לחץ הדם שלי התייצב על 140/83 ועל כך ברצוני להודות לכם. המלצתי על "תה פרשר" לחבר וקניתי לו במתנה את המוצר. תודה, בוריס וסרמן עלוני ניר 1/13 קרית מוצקין
טואול בניית אתרים