אתר מאובטח

בחר שפה: 


חפש מוצר:

  1. דף הבית
  2. מוצרים לפי נושאים
  3. /
  4. סדרת חליטות התה

חליטת פרשונית - לשתות ללא לחץ - נופר מוצרים טבעיים

חליטת פרשונית - לשתות ללא לחץ - נופר מוצרים טבעיים

(שם קודם: חליטת פרשר)


מכיל: טיליה, מרווה רפואית, פסיפלורה, זית, היביסקוס, שינן רפואי, גדילן, לואיזה. צמחים אלה ידועים כמסייעים לטיפול טבעי בלחץ דם. 


הוראות שימוש 3 - 2 כוסות ליום, לאחר הארוחה.


 

100% חומרים טבעיים

ללא תוספת סוכר, ללא חומר משמר, ללא צבעי מאכל, ללא קפאין וללא תמציות מלאכותיות↓ בהמשך העמוד ניתן למצוא מידע נוסף על המוצר ↓

לקוחות ממליצים:


מכתב המלצה

I am a 74 year old woman..When I turned 72 my systolic blood pressure was 190..Doctor said I should start blood pressure medication..As I am vegan and believe in alternative remedies I researched on Internet and found Nufar company and Preshonit tea for blood pressure..I started drinking 2 cups a day..within 2 weeks my systolic lowered to between 130 to 145..My doctor was amazed.said it was good for my age.

Been taking it everyday since.its a miracle and all natural ingredients.Since covid lockdown I have experienced anxiety..wasn't sleeping..so took 3 cups a day which helped with anxiety and sleeping..I have recommended this tea to all my  friends.

It is a miracle

Sincerely 

Carolyn Blacklock

London Englandמכתב המלצה

20.10.2022

שלום חברת נופר,

אני אלה מנתניה ואני משתמשת במוצרי נופר שנים רבות.

תערובת צמחים פרשונית עוזרת לי לווסת את לחץ הדם שלי בתקופות שהוא עולה.

בברכה,

אלה מנתניה

 

Здравствуйте, я Алла из Нетании.  Продукцией фирмы Нофар пользуюсь уже много лет. Смесь Preshonit помогает мне регулировать давление, когда оно повышается. Сейчас купила смесь Kolestonit, чтобы отрегулировать повышенный холестирол. Через 3 месяца сдам анализы и сообщу о результатах. С уважением Алла из Нетании.מכתב המלצה

4.2.2022

לחברת נופר שלום,

ברצוני לשבח מוצר שברשותכם, תה פרשונית. לפני שלושה שבועות אשתי התלוננה על כאבי ראש, לכן החלטנו לבדוק את לחץ הדם. המכשיר הראה לחץ דם גבוה מהנורמה.

לאחר צריכת תה פרשונית פעמיים ביום, לחץ הדם חזר להיות תקין.

אנו ממשיכים בשגרת היום עם חליטת פרשונית.

אורי כהן, קרית ביאליק


מכתב המלצה

לכבוד

"נופר מוצרים טבעיים"

הנדון : הבעת הערכה

שמי מוני שרבני , עוסק בהדרכת קורסי מחשבים בן 49 , בריא בדרך כלל אך כמו רבים בשיכבת גיל זו פחות או יותר , נגזר עלי ליטול תרופות לאיזון לחץ הדם , עקב יתר לחץ דם שהגיע לערכים די גבוהים ללא טיפול תרופתי. (150/100) . אישית היה קשה לי לקבל את רוע הגזירה להתחיל עם תרופות , הגם שעל דעת רופאים רבים , ברגע שמתחילים עם כדורים אלה (נורמיטן ואנלאפריל) זה בדרך כלל לכל החיים. פעמיים ביום לאחר ארוחה.

לאחר כ – 3 שנים של תלות בכדורים אלה ,  הוצע לי ע"י אחד מתלמידי להשתמש במוצר התה פרשר שמופק ומסופק בחברתכם , והאמת הייתי מאד סקפטי כי כבר מאסתי בסיפורים ובניסיונות מוצרים אחרים.

כיום לאחר 5 חודשים שאני צורך את המוצר , ולאחר בדיקות חוזרות ונשנות של לחץ דם ללא התרופות , ירד לחץ הדם פלאים , למרות שערכי הטריגלצרידים והכולסטרול בדם אצלי גבוליים .

לפני מספר ימים התבשרתי ע"י רופאת המשפחה כי אני יכול להפסיק את הטיפול התרופתי בתנאי שאמשיך עם שתיית התה . אני מרגיש הרבה יותר טוב ללא סחרחורות וכאבי ראש שגרמו לי לדאגות רבות ומחשבות על אירועים מוחיים שטפי דם פתאומיים וכדו' , כי הרי מדובר ב"רוצח השקט" כפי שכולנו יודעים. 

אף סוכן מחברתכם לא בא לשכנע אותי , אלא כדרכי בקודש הלכתי לפי המלצה , ובסופו של דבר מדובר במוצר אמין ביותר ועל כך הערכתי ותודתי.

אשמח לנסות גם את התה להורדת כולסטרול.

ברגשי הערכה                                                

ובאיחולי הצלחה לכם

מוני שרבני

0528693930


מכתב המלצה

13.6.2012

לכבוד נופר מוצרים טבעיים בע"מ - "תה פרשר"

מאת בוריס וסרמן – קרית מוצקין.

לפני כשלושה שבועות החלפתי את הכדורים ללחץ דם וכתוצאה מכך לחץ הדם עלה לי מאוד ל: 190/115 ולא הצליחו לאזן אותי.

נודע לי על המוצר שלכם "תה פרשר" והחלטתי לשתות פעמיים ביום.

להפתעתי ולשמחתי ראיתי תוצאות חיוביות אחרי מספר ימים. אחרי שבוע שאני שותה את התה לחץ הדם שלי התייצב על 140/83 ועל כך ברצוני להודות לכם.

המלצתי על "תה פרשר" לחבר וקניתי לו במתנה את המוצר.

תודה,

בוריס וסרמן

עלוני ניר 1/13

קרית מוצקין


מכתב המלצה

שמי מינה מייסטר. אני בת 66 ומתגוררת בנצרת עלית. שנים רבות אני סובלת מלחץ דם גבוה. במשך השנים האחרונות לחץ הדם שלי קפץ עוד יותר משהיה רגיל אצלי. הרגשתי כל כך גרוע שלא הייתי מסוגלת אפילו לצאת מהבית. קיבלתי תרופות שונות אך דבר לא עזר לי ולחץ הדם שלי קפץ. מהרגע שהתחלתי לשתות תה "פרשר" של חברת "נופר", לחץ הדם שלי התאזן. תה "פרשר" עוזר לי מאוד ביחד עם התרופות שאותן אני נוטלת שנים רבות.


מכתב המלצה

שלום חברת נופר,

אני רוצה להודות לכם על תה פרשונית שנתתי לבעלי.

ב"ה לאחר חודש אנחנו רואים ירידה בלחץ הדם מ 172/75 לסביבות 150/75, שזה די סביר לבן 80. ואנחנו ממשיכים עם התה 3 פעמים ביום.

תודה רבה,

חנה הילמן,

רוקחת בבית מרקחת מרכז השרון בפתח תקווה
↓ ראה בהמשך העמוד מידע נוסף על המוצר ותקצירי מחקרים מדעיים ↓בקניה מעל 360 ש"ח המשלוח חינם

ע"י שליח עד הבית


מחיר: 90
כמות

קנייה מאובטחת

אתר מאובטח SSL

מוצרים איכותיים
מגוון רחב של מוצרים

משלוח חינם
בקנייה מעל 360 ש"ח

שירות מהלב
איכות ושירות ,יחס אדיב וסבלני

האמור בדף זה הינו בגדר מידע כללי ואיננו מהווה המלצה רפואית. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות אל הרופא המטפל. 


סכנות לחץ דם גבוה
לחץ דם הוא תופעה העלולה לנבוע מטרשת עורקים, בעיות לב וכלי דם, בעיות בכליות, בעיות בבלוטות, מתח נפשי ועוד.

יתר לחץ דם, או במילים אחרות – לחץ דם גבוה

מעל 10% מהאוכלוסייה בישראל סובלים מלחץ דם גבוה. חלק גדול מהם אינם יודעים זאת. הם עלולים להגיע לטיפול רפואי מאוחר מדי ולכן המחלה מכונה "הרוצח השקט".

לחץ דם גבוה מתפתח עם העלייה בגיל ומושפע, בין היתר, מאורח החיים, מתזונה לא נכונה, מעודף משקל, מצריכת אלכהל וממחלות כמו סוכרת ומחלת כליות.

לחץ הדם הוא הלחץ המופעל על דפנות העורקים בעת זרימת הדם, הוא נמדד במילימטרים של כספית.

ערכי לחץ דם תקין

לחץ דם תקין הוא עד 129 מ"מ כספית. הוא נמדד בעת כיווץ שריר הלב והוא קרוי לחץ דם סיסטולי.

לחץ הדם הנמדד בעת מנוחת שריר הלב קרוי לחץ דם דיאסטולי והוא אמור להגיע עד 84 מ"מ כספית אצל אנשים בריאים.

לחץ דם המגיע עד לערכים של 89/139 נחשב ללחץ דם גבולי, ומעבר לכך הוא נחשב ללחץ דם גבוה.

שריר הלב מתכווץ על מנת להזרים דם לאיברי הגוף השונים. לחץ הדם נקבע מעוצמת הכיווץ של שריר הלב, ומגמישות כלי הדם העורקיים.

עקב תזונה לא נכונה, מיעוט בפעילות ומשקל יתר, עלולה להתפתח טרשת עורקים ופגיעה בדפנות כלי הדם הגורמת להתקשות הדפנות ואובדן גמישותם. תופעה זו גורמת לעליה בלחץ הדם. במצב זה הלב מתאמץ יותר על מנת להזרים את הדם. מאמץ מתמשך זה גורם לשריר הלב להיחלש ואף להיחלשות דפנות העורקים. תופעה זו גורמת לאי ספיקת לב ועלולה לגרום להתפוצצות עורק, לפגיעה באספקת הדם למוח (שבץ) ולפגיעה באספקת הדם ללב-עצמו (התקף לב). חליטת פרשונית מכילה את הצמחים הבאים:

טיון, גדילן, עלי זית, מרווה רפואית, שינן רפואי, טיליה, פסיפלורה, לואיזה, היביסקוס. 


טיון   - מסייע באיזון לחץ דם, ורמת הסוכר בדם, כתוצאה מכך המסיסות של החמצן בדם גדלה וכתוצאה מכך יש כמות גדולה יותר של חמצן בדם. החמצן מגיע עם הדם לכלי הדם ושומר על חיותם

גדילן   - מכיל סילימרין - חומר פעיל המנקה ומשקם את הכבד. הסילימרין מסייע בהורדת רמת השומנים בכבד, הכבד שחוזר לפעילות תקינה מוריד את רמת הכולסטרול בדם באופן טבעי. הורדת רמת הכולסטרול בדם מונעת טרשת עורקים. טרשת עורקים היא  אחת הסיבות ללחץ דם גבוה ולכן כתוצאה מהקטנת הסיכון לטרשת עורקים ע"י הגדילן אנו מקטינים את הסיכון ללחץ דם גבוה .
כמו-כן תכונות הסילימרין מסייעות גם להגנה על תפקוד תקין של הכליות .  תפקוד תקין של הכליות הוא אחד הגורמים החשובים לשמירה על לחץ דם מאוזן.

עלי זית  - מכילים אולרופאין המרחיב כלי דם, מסייע בהורדת לחץ הדם ובהגברת זרימת הדם אל הלב.
עלי הזית מכילים ביו-פלבנואידים הדרושים לתחזוקת דפנות כלי דם נימיים. עלי הזית מכילים אנטי-אוקסידנטים המונעים פגיעה בכלי דם, מונעים דלקות, טרשת עורקים ומחלות לב.
עלי זית הוכחו כמסייעים להורדת רמת הסוכר בדם ולחץ הדם וכמגניי הלב ומערכת כלי הדם.

מרווה רפואית   - מסייעת בהפחתת לחץ הדם על-ידי הרפיית כלי הדם ההיקפיים, מסייעת בהפחתת רמת הסוכר בדם.

שינן רפואי   - השינן מכיל פלבנואידים אשר מחזקים ממברנות ונימי דם, מפחיתים חדירות ושבירות של נימי דם. מחזקים ומרחיבים כלי דם, מחזקים את שריר הלב, מסייעים בהפחתת הסיכון במחלות לב וכבד, ועל-ידי כך מסייעים באיזון לחץ דם גבוה. השינן הרפואי מסייע להורדת רמת הכולסטרול בדם וע"י כך גם מסייע בהורדת טרשת עורקים ומסייע לשמור על לחץ דם תקין.

השינן מסייע לטיפול במחלות כליה, אבנים בכליות, קשיים במתן שתן, כתוצאה מכך הוא מסייע להורדת לחץ דם גבוה העשוי לנבוע מהמחלות הנ"ל.
השינן הוא צמח יעיל לסיוע בפעולות הכבד ועל ידי כך מסייע להורדת רמת הכולסטרול ולחץ הדם.
העלים מכילים: ויטמינים A, B, C טבעיים, מלחים ומינרלים: ברזל, מגנזיום, נתרן, אשלגן, אבץ.
השינן שומר על תפקוד תקין של הכבד ובכך גורם לניקוי רעלים מהגוף ולהורדת כולסטרול ולחץ דם.
 
מחקרים רבים מוכיחים את פעולתו הפרמקולוגית והפיזיולוגית של הצמח: הגברת ייצור נוזל המרה, השפעה על תפקוד נכון של הכבד, סיוע להתכווצות כיס המרה ובכך הוא מזרז את זרימת נוזל המרה אל התריסריון.
השינן הוא דיורטי (משתן) וגן מכיל רמת אשלגן גבוהה המסייעת לאיזון רמת האשלגן המופרת עם השתן, מעכב חיידקים כמו סלמונלה קולי ופרוטאוס.
השינן מסייע לטיפול במחלות כבד: דלקות כבד, הפטיטיס, צהבת, דלקות בכיס המרה, מחלות כליה, אבנים בכליות, קשיים במתן שתן וכתוצאה מכך הוא מסייע להורדת לחץ דם כבוה העשוי לנבוע מהמחלות הנ"ל.

טיליה  - צמח הטיליה מרפה את כלי הדם ומרפא אותם. מסייע בהפחתת הסיכון לטרשת עורקים ובכך מסייע להורדת לחץ דם. הטיליה עשירה בפלבנואידים, חומצות פנוליות (PHENOLIC ACIDS), ריר צמחי (MUCILAGE), טאנינים שמן נדיף ותרכובות דמויות בנזודיאזפין (BENZODIAZEPINE). הטיליה מחזקת את העצבים.

פסיפלורה   -  עשירה בפלבנואידים: איזויוטקסין, Isovitexin, ויטקסין Vitexin, ספונארין Saponarin, אוריינטין Orientin ועוד, גליקוסידים Glycosides כמו גינוקארדין Gynocardin ואלקולואידים כמו פסיפלורין Passiflorine.
הפסיפלורה מכילה גם ויטמינים: C, B1, B2, B3 , זרחן   אשלגן, נתרן, סידן, ברזל, קרוטנאידים, אנזים קטלז Catalase וסיבים.
הפסיפלורה מרגיעה, מורידה לחץ דם ,  משככת כאבים ונוגדת עוויתות .

לואיזה  -  מרגיעה ומשמשת כחומר טעם טבעי.

היביסקוס -  ההיביסקוס מכיל חומצה אסקורבית Ascorbic acid וחומצה גליקולית Glycolic acid.


להלן תקציר מחקר מדעי על צמח ההיביסקוס המצוי בחליטת פרשונית: 

היביסקוס והשפעתו על רמות הסוכר בדם, לחץ דם וכולסטרול – מחקרים מדעיים


ההיביסקוס (Hibiscus), ובשמו המדעי Hibisgus Sabdari, הוא שיח רב שנתי הכולל מעל ל-200 מיני צמחים בעלי מגוון רחב ומרהיב של צבעים, הגדלים באקלים חמים, טרופי וסאב טרופי. הוא הפרח הלאומי של האיטי, מלזיה ודרום קוריאה, ורבים ברחבי העולם משתמשים בחלקיו השונים של הצמח במגוון תבשילים, משקאות ובמיוחד בחליטות תה. שתיית חליטה עם צמח ההיביסקוס לא רק שטעימה לרוב האנשים, אלא שהיא אף עשויה לתרום לשיפור הבריאות.   


שתייה של חליטת צמח ההיביסקוס נבדקה במחקר שפורסם בכתב העת National Library of Medicine. מחקר זה הוא מטא-אנליזה, כלומר ניתוח סטטיסטי הבוחן באופן משולב נתונים ממספר מחקרים קודמים עצמאיים במטרה להצליח להסיק מהם מסקנה רחבה ובטוחה יותר. המחקר בחן את ההשפעה של שתיית חליטת היביסקוס על פרופיל השומנים בדם, רמת הסוכר בצום ולחץ דם, ב-7 מחקרים קליניים שכללו יחדיו 362 נבדקים. ממצאי המחקר הראו שהטיפול בצמח ההיביסקוס גרם לירידה משמעותית ומובהקת סטטיסטית בערכי הסוכר ולחץ הדם הסיסטולי והדיאסטולי. בנוסף, הממצאים הראו גם כי שתייה של חליטת צמח ההיביסקוס הביאה לירידה משמעותית, אם כי לא מובהקת סטטיסטית, בערכי ה – LDL (ליפופרוטאין בצפיפות נמוכה) המכונה "הכולסטרול הרע". על בסיס ממצאים אלה, הסיקו החוקרים כי לצריכת היביסקוס ישנה השפעה מועילה בשליטה על רמות הסוכר בדם ועל ערכי לחץ הדם.[1]


מחקר נוסף שפורסם בכתב העת Fitoterapia סקר ממצאים מניסויים קליניים מבוקרים שבדקו את ההשפעה של צמח ההיביסקוס על מגוון רחב של גורמי סיכון הקשורים למחלות לב וכלי דם. ראשית, החוקרים מצאו שנעשה שימוש בעלי ההיביסקוס בלפחות 10 מדינות ברחבי העולם ללא ראיות המצביעות על תופעות לוואי. שנית, ממצאים מניסויים מבוקרים מראים כי הטיפול בהיביסקוס מוריד רמות לחץ דם סיסטולי ודיאסטולי בקרב אנשים הסובלים מיתר לחץ דם. שלישית, ביותר ממחצית מהניסויים האקראיים המבוקרים, עלי ההיביסקוס נמצאו אפקטיביים גם בהורדת רמות הכולסטרול הרע (LDL) והטריגליצרידים, ובהעלאת רמות הכולסטרול הטוב (HDL). ההסבר הנפוץ ביותר להשפעות הללו של צמח ההיביסקוס הוא שהוא פועל כאנטי אוקסידנט ומפחית את החמצון של הכולסטרול הרע. החוקרים עודדו עריכת מחקרים נוספים בנושא, אך הסיקו על בסיס הממצאים הקיימים כי צמח ההיביסקוס הוא טיפול מבטיח ברמות גבוהות של לחץ דם וכולסטרול.

 

ביבליוגרפיה

[1] Najafpour Boushehri, S., Karimbeiki, R., Ghasempour, S., Ghalishourani, S.S., Pourmasoumi, M., Hadi, A., Mbabazi, M., Pour, Z.K., Assarroudi, M., Mahmoodi, M. and Khosravi, A., 2020. The efficacy of sour tea (Hibiscus sabdariffa L.) on selected cardiovascular disease risk factors: A systematic review and meta‐analysis of randomized clinical trials. Phytotherapy Research, 34(2), pp.329-339.

[2] Hopkins, A.L., Lamm, M.G., Funk, J.L. and Ritenbaugh, C., 2013. Hibiscus sabdariffa L. in the treatment of hypertension and hyperlipidemia: a comprehensive review of animal and human studies. Fitoterapia85, pp.84-94._____________________________________________________________למידע נוסף על לחץ דם ותה פרשונית לחצו על הקישורים הבאים:האמור בדף זה הינו מידע כללי ואיננו מהווה ייעוץ רפואי.
לפני תחילת טיפול מומלץ לקרוא חומר נוסף ולהתייעץ עם אנשי המקצוע.
בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות אל הרופא המטפל.

   


כתבות ומאמרים :
       

להשיג בבתי המרקחת ובבתי הטבע:

לפרטים חייגו:


רמבוליין - אבקת חלבון אפונה

לספורטאים ולמתאמנים

ללא סוכר, ללא כולסטרול,

ללא ממתיקים מלאכותיים

קולגן של נופר 

מכיל חומצה הילארונית

אין צורך להזריק

ננסי ברנדס מציג:
גבר גבר - פיתוח ישראלי מקורי
של חברת נופר

הרוקח נורמן ברון
מבית המרקחת "מדיק סטור"
רח' טשרניחובסקי 24, כפר סבא.
09-7457034‬
ענת מטיאש דיאטנית
ממליצה על מוצרי "נופר":
"סיבי נופר", "תה רזיתי" ו"תה גלוקודן"
מנחת קבוצות להרזיה לילדים ולמבוגרים
נייד: 054-2224646

הנטורופטית נוגה אגסי 

מבית הטבע "יופי של טבע"

רחוב סוקולוב 38 רמת השרון

גבר גבר - לחיות בכיף

בסרטון: רפי מבית הטבע פולט 

בקניון לב כרמיאל

מגה כורכומין של נופר
פיתוח ישראלי מקורי

רותי נבון -קולגן של נופר
פיתוח ישראלי מקורי

סיבי נופר מסייעים להרזיה ולשיפור העיכול

בסרטון: הנטורופטית נוגה אגסי מבית הטבע "יופי של טבע"

סוקולוב 38 רמת השרוןבקרו אותנו בפייסבוק 
שלום לכולם!
זאת חמתי. היא חוגגת יום הולדת 91!
בזכות של מגה כורכומין של נופר היא מרגישה טוב!
ילנה
בית הטבע "פנצאיה"
0509656456
Добрый день!
Моя свекровь Лидия празднует день рождения 91!
Благодаря Куркумин у от нуфар она чувствует себя прекрасно! 
Елена
Магазин "панацея" 
0509656456

ילנה מבית טבע פנציאה -
בנהריה , רחוב הרצל 75 ,
ובקרית ים , רחוב משה שרת 6
מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

כתוב חוות דעת

לקוחות ממליצים

מינה מייסטר
שמי מינה מייסטר. אני בת 66 ומתגוררת בנצרת עלית. שנים רבות אני סובלת מלחץ דם גבוה. במשך השנים האחרונות לחץ הדם שלי קפץ עוד יותר משהיה רגיל אצלי. הרגשתי כל כך גרוע שלא הייתי מסוגלת אפילו לצאת מהבית. קיבלתי תרופות שונות אך דבר לא עזר לי ולחץ הדם שלי קפץ. מהרגע שהתחלתי לשתות תה "פרשר" של חברת "נופר", לחץ הדם שלי התאזן. תה "פרשר" עוזר לי מאוד ביחד עם התרופות שאותן אני נוטלת שנים רבות.
כבי גז
לפני כחצי שנה התגלה אצלי לחץ דם גבוה, לאחר שבמשך שנים הייתי דווקא בעלץ לחץ דם נמוך במיוחד. מיד הופנתי ע"י הרופא המטפל לאבחון ואחריו טיפול תרופתי. מאחר ואני מאמינה ברפואה אלטרנטיבית חיפשתי פתרונות נוספים. נכנסתי לאינטרנט להתעדכן בטיפולים אלטרנטיביים בלחץ דם ועליתי על התה "פרשר" של "נופר". מאחר שהמחיר לא בשמיים החלטתי לנסות. להפתעתי הרבה (באמת) כי תמיד יש את אלמנט הספק, התה קודם כל טעים להפליא, וה
שמואל חקק
בעקבות לחץ דם גבוה שממנו סבלתי, קניתי את תה פרשר של חברת נופר. התה עזר לי להורדת לחץ דם, זה קרה באופן מידי. ממליץ בחום על השימוש בתה! שמואל חקק 0525717142 נתניה
בוריס וסרמן
לפני כשלושה שבועות החלפתי את הכדורים ללחץ דם וכתוצאה מכך לחץ הדם עלה לי מאוד ל: 190/115 ולא הצליחו לאזן אותי. נודע לי על המוצר שלכם "תה פרשר" והחלטתי לשתות פעמיים ביום. להפתעתי ולשמחתי ראיתי תוצאות חיוביות אחרי מספר ימים. אחרי שבוע שאני שותה את התה לחץ הדם שלי התייצב על 140/83 ועל כך ברצוני להודות לכם. המלצתי על "תה פרשר" לחבר וקניתי לו במתנה את המוצר. תודה, בוריס וסרמן עלוני ניר 1/13 קרית מוצקין
logo בניית אתרים