אתר מאובטח

בחר שפה: 


חפש מוצר:

לכבוד
"נופר מוצרים טבעיים"


הנדון : הבעת הערכה


שמי מוני שרבני , עוסק בהדרכת קורסי מחשבים בן 49 , בריא בדרך כלל אך כמו רבים בשיכבת גיל זו פחות או יותר , נגזר עלי ליטול תרופות לאיזון לחץ הדם , עקב יתר לחץ דם שהגיע לערכים די גבוהים ללא טיפול תרופתי. (150/100) . אישית היה קשה לי לקבל את רוע הגזירה להתחיל עם תרופות , הגם שעל דעת רופאים רבים , ברגע שמתחילים עם כדורים אלה (נורמיטן ואנלאפריל) זה בדרך כלל לכל החיים. פעמיים ביום לאחר ארוחה.
לאחר כ – 3 שנים של תלות בכדורים אלה ,  הוצע לי ע"י אחד מתלמידי להשתמש במוצר התה פרשר שמופק ומסופק בחברתכם , והאמת הייתי מאד סקפטי כי כבר מאסתי בסיפורים ובניסיונות מוצרים אחרים.
כיום לאחר 5 חודשים שאני צורך את המוצר , ולאחר בדיקות חוזרות ונשנות של לחץ דם ללא התרופות , ירד לחץ הדם פלאים , למרות שערכי הטריגלצרידים והכולסטרול בדם אצלי גבוליים .
לפני מספר ימים התבשרתי ע"י רופאת המשפחה כי אני יכול להפסיק את הטיפול התרופתי בתנאי שאמשיך עם שתיית התה . אני מרגיש הרבה יותר טוב ללא סחרחורות וכאבי ראש שגרמו לי לדאגות רבות ומחשבות על אירועים מוחיים שטפי דם פתאומיים וכדו' , כי הרי מדובר ב"רוצח השקט" כפי שכולנו יודעים. 
אף סוכן מחברתכם לא בא לשכנע אותי , אלא כדרכי בקודש הלכתי לפי המלצה , ובסופו של דבר מדובר במוצר אמין ביותר ועל כך הערכתי ותודתי.
אשמח לנסות גם את התה להורדת כולסטרול.
 
ברגשי הערכה                                                
ובאיחולי הצלחה לכם
מוני שרבני
0528693930

 

טואול - בניית אתרים