אתר מאובטח

בחר שפה: 


חפש מוצר:

  1. דף הבית
  2. מוצרים לפי נושאים
  3. /
  4. תוספי התזונה

גלוקודן - נופר מוצרים טבעיים

גלוקודן - נופר מוצרים טבעיים

100% טבעי & ללא חומר משמר & ללא צבע מאכל

גלוקודן - 100% טבעי

 

"גלוקודן" מכיל: ג'ימנמה, חילבה ללא ריח, אקליפטוס, עלי זית, שן ארי, הידועים כמסייעים לטיפול טבעי בסוכרת

הוראות שימוש:  1-2 כמוסות ליום, לאחר הארוחות.

לטיפול מיידי:  2 כמוסות.

לטיפול מונע: ניתן להסתפק בכמוסה אחת ליום.↓ בהמשך העמוד ניתן למצוא מידע נוסף על המוצר ותקצירי מחקרים מדעיים בקניה מעל 360 ש"ח המשלוח חינם
ע"י שליח עד הבית 

לחץ כאן לעוד מכתבי לקוחות למוצר זה
מחיר: 140
כמות

קנייה מאובטחת

אתר מאובטח SSL

מוצרים איכותיים
מגוון רחב של מוצרים

משלוח חינם
בקנייה מעל 360 ש"ח

שירות מהלב
איכות ושירות ,יחס אדיב וסבלני

להלן מידע כללי על צמחי מרפא ועל סוכרת.

כל האמור להלן הינו לידיעה כללית ואינו מהווה המלצה רפואית. 

לפני השימוש מומלץ לקרוא חומר נוסף ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.

 

סוכרת


סוכרת היא מחלה המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז (סוכר) בדם ובשתן. שורש המחלה והגורם לריכוז הסוכר הגבוה בדם בסוכרת סוג 2 הינו התנגדות לקליטת אינסולין ע"י תאי הגוף. האינסולין הינו הורמון המיוצר באופן טבעי בלבלב ומשוחרר לדם. כאשר אינסולין נקלט בתאי הגוף, הוא מאפשר להם לספוג סוכר ממחזור הדם. בשל התנגדות התאים לאינסולין, הסוכר נשאר בריכוזים גבוהים בדם.

חלק מתסמיני הסוכרת הינם: תחושת רעב מופרזת, צימאון מופרז, מתן שתן לעיתים קרובות, טשטוש ראיה, ירידה ב"אנרגיה", חולשה ועייפות, פגיעות לזיהומים. חלק מסיבוכי הסוכרת האפשריים הם: פגיעה בכלי הדם בעין ופגיעה בראיה, פגיעה בכלי הדם בכליות עד למצב של אי-ספיקת כליות, טרשת עורקים, פגיעה בעצבים וזיהומים חמורים ברגליים עד כדי צורך בקטיעה.

כיום כ-8.4% מאוכלוסיית העולם מעל גיל 20 חולים בסוכרת סוג 2. בישראל המצב הינו דומה למדי לממוצע העולמי; על פי נתוני סקר בריאות 2009 שבוצע ע"י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה  8.5% מהאוכלוסייה מעל גיל 25 בישראל הינה סוכרתית.

ישנן מספר אפשרויות לטיפול טבעי בסוכרת, על פי הנחיית רופא במקביל לטיפול תרופתי. ראשית יש לבחור ולדבוק בתזונה מאוזנת המתאימה למצב הסוכרתי, כגון זאת המומלצת על ידי האגודה אמריקאית לסוכרת (ADA), בהתייעצות עם הרופא המטפל.

תכשירים מבוססי צמחי מרפא נחשבים כפופולאריים ברחבי העולם. חלקם עשוי לספק הקלה סימפטומטית ולסייע במניעת סוכרת, או סיוע במניעת הסיבוכים של המחלה. צמחים אחרים צוינו ביכולתם לשקם תאי ביתא בלבלב ועוד בהקטנת התנגודת לאינסולין, כמו גם שמירה על רמה תקינה של הסוכר בדם.

 _____________________________________


גלוקודן של נופר מכיל:  שן ארי, עלי זית, ג'ימנמה, חילבה ללא ריח, אקליפטוס. 


שן ארי: מסייע בשיקום הכבד, מעודד ומעורר את הכבד לפעילות מחודשת לטיהור הדם מרעלים שונים.

עלי הזית: מכילים ביו-פלאבונואידים הדרושים לתחזוקת דפנות כלי דם נימיים.

באוניברסיטת "מילנו " באיטליה נמצא, שכאנטי-אוקסידנט, מעכבת תמצית עלי הזית את התהליך הגורם לפגיעה בכלי הדם, שמסתיים בדלקות והיצרות כלי הדם. תהליך זה מאפיין מחלות כגון טרשת עורקים ומחלות לב, ותמצית עלי הזית מעכבת תהליכים אלה.

יתרון נוסף של השימוש בעלי הזית, הוא הקטנת הסיכון שבחימצון הכולסטרול הרע (LDL ) ועקב כך הפחתת הסיכון לפגיעה בכלי הדם הכליליים של הלב.

 

בארצות הים התיכון בהן צריכת שמן הזית גבוהה, שיעור מחלות הלב בקרב האוכלוסיה הוא נמוך מאשר בארצות אחרות.להלן תקציר ממצאים ממחקרים מדעיים על עלי זית


מחקרים מדעיים: עץ הזית וסוכרת


ברחבי אירופה והמזרח התיכון, במשך שנים רבות, אנשים עשו שימוש בעלי ופירות עץ הזית והכינו מהם תרופות מסורתיות בכל מיני צורות: בתמצית, חליטה, אבקה או שמן.


בשנת 2012, פורסם מחקר בכתב העת Journal of medicinal food בו החוקרים ערכו ניסוי קליני מבוקר של חולי סוכרת סוג 2. החוקרים בדקו את ההשפעה של צריכה של עלי זית על רמת איזון הסוכר בדם. הם חילקו את 79 הנבדקים חולי הסוכרת לשתי קבוצות באופן אקראי. קבוצה אחת – קבוצת הטיפול – קיבלה מנה יומית של 500 מ"ג תמצית עלי זית בטבליות במשך שלושה וחצי חודשים. קבוצה שניה – קבוצת הביקורת – קיבלה תרופת דמה במינון זהה. תוצאות הניסוי הראו השפעה ברורה: רמת הסוכר בדם של הנבדקים בקבוצת הטיפול היתה נמוכה יותר באופן משמעותי ומובהק מרמת הסוכר בדם של הנבדקים בקבוצת הביקורת. בנוסף, החוקרים טענו שיתכן שאחד המנגנונים שבאמצעותו עלי זית מורידים את רמות הסוכר בדם של בני אדם הוא צמצום ספיגת עמילן בגוף, מכיוון שמצאו ראיות חלקיות לכך בבדיקת מעבדה שביצעו במכרסמים.מחקר נוסף שבדק את סגולות עץ הזית פורסם בכתב העת Nutrition & Diabetes ב-2017. מחקר זה ביצע מטא-אנליזה: החוקרים ערכו ניתוח סטטיסטי שבחן באופן משולב מחקרים מדעיים רבים אשר בחנו את ההשפעה של צריכת שמן זית על סוכרת סוג 2. כך, המחקר כלל תוצאות מ-29 ניסויים ומדגם נוסף של 15,784 חולי סוכרת. שני ממצאים מרכזיים של המחקר הראו: (1) צריכה של שמן זית הובילה לירידה של כ-16 אחוזים בסיכון לחלות בסוכרת. (2) תפקוד האינסולין בגופם של חולי סוכרת השתפר משמעותית, ורמות הסוכר בדמם ירדו באופן מובהק כתוצאה מצריכת שמן זית. ממצאים אלה ואחרים גרמו לחוקרים להסיק כי צריכת שמן זית מסייעת למניעה ולניהול סוכרת סוג 2.

 


ביבליוגרפיה


[1] Schwingshackl, L., Lampousi, A.M., Portillo, M.P., Romaguera, D., Hoffmann, G. and Boeing, H., 2017. Olive oil in the prevention and management of type 2 diabetes mellitus: a systematic review and meta-analysis of cohort studies and intervention trials. Nutrition & diabetes, 7(4), pp.e262-e262.

[2] Wainstein, J., Ganz, T., Boaz, M., Bar Dayan, Y., Dolev, E., Kerem, Z. and Madar, Z., 2012. Olive leaf extract as a hypoglycemic agent in both human diabetic subjects and in rats. Journal of medicinal food, 15(7), pp.605-610.להלן תקציר ממצאים ממחקרים מדעיים על עלי אקליפטוס


מחקרים על ההשפעה של עלי אקליפטוס על רמת הסוכר בדם וירידה במשקל


פֿרוקטוז, הנקרא גם סוכר פירות, הוא חד-סוכר המצוי במזונות רבים. יחד עם הגלוקוז, הפרוקטוז הוא אחד מסוכרי הדם. צריכת פֿרוקטוז ובמיוחד פרוקטוז מעובד בכמויות גבוהות עלולה להזיק לגוף בעקבות פיתוח עמידות לאינסולין. לכן, צריכה מופרזת של פרוקטוז עלולה להגדיל את הסיכויים להופעה או החמרה של סוכרת. יתרה מזאת, עודף פרוקטוז יכול לגרום להשמנת יתר ועל ידי כך להוביל ליתר לחץ דם ולמחלות שונות.


בשנים האחרונות, מחקרים מדעיים שנערכו ביפן מצאו שעלי אקליפטוס, אשר במשך שנים שימשו לטיפול בסוכרת ברפואה המסורתית, אכן מעכבים את ספיגת הפרוקטוז בגוף וגורמים לירידה במשקל.


מחקר אחד בחן את ההשפעות של תמצית עלי אקליפטוס על רמת הסוכר בדם לאחר הארוחה בבני אדם. החוקרים ערכו ניסוי אקראי מבוקר על מנת לזהות את ההשפעה הסיבתית של צריכת עלי האקליפטוס. כלומר, הם הקצו את הטיפול באופן רנדומלי לחלק מהנבדקים, בעוד שהחלק האחר הוקצה אקראית לקבל פלציבו בלבד (תרופת דמה). הליך הקצאת הטיפול היה כפול-סמיות: הנבדקים לא ידעו האם קיבלו את הטיפול האמיתי או את הפלציבו, וגם המדענים לא ידעו מי מהמטופלים קיבל את הטיפול/פלציבו עד לשלב ניתוח הנתונים. ממצאי המחקר הראו, כי טיפול של 3 גרם תמצית עלי אקליפטוס כחמש דקות לפני צריכת מזון, גרם לירידה מובהקת בריכוז הפרוקטוז בדם. תוצאות אלו מצביעות על כך, שעלי אקליפטוס מפחיתים את העלייה החריפה ברמות הפרוקטוז בדם לאחר צריכת סוכרים על ידי עיכוב ספיגת פרוקטוז במעי.


מחקר נוסף בדק גם הוא באמצעות ניסוי אקראי מבוקר כפול סמיות של מדגם גדול יותר של נבדקים כיצד משפיעים עלי האקליפטוס על השמנת יתר. החוקרים גייסו 198 נבדקים וחילקו אותם אקראית לשתי קבוצות. קבוצת הטיפול קיבלה כ-3 גרם עלי אקליפטוס ליום במשך 12 שבועות. קבוצת הביקורת קיבלה פלציבו במינון ומשך זמן זהים.  תוצאות הניסוי הראו כי אזור השומן הבטני של הנבדקים בקבוצת הטיפול ירד באופן משמעותי בסוף התקופה בהשוואה לקבוצת הביקורת. לאחר 12 שבועות, ההפחתה בשומן הבטני היתה גדולה ומובהקת סטטיסטית. היקף המותניים וה-BMI היו נמוכים משמעותית בקבוצת הטיפול בהשוואה לקבוצת הפלצבו. מסקנת החוקרים היתה שתמצית עלי אקליפטוס עשויה להיות יעילה נגד השמנת יתר ומחלות נלוות.

 

ביבליוגרפיה

 

[1] Sugimoto K., Fujisawa H., Takeuchi H., Nakagawa K., Yamamoto K., Suzuki N., Yamashita S., Takahashi Y., Kakinuma T., Baba A., Takara T., Yamanouchi T. Anti-obesity effect of eucalyptus leaf extract containing oenothein B in healthy Japanese adults; a randomized, placebo-controlled, double-blind, parallel-group study. Functional Foods in Health and Disease. 2022; 12(5): 1-26

 


[2] Sugimoto, K., Kawasaki, T., Tomoda, M., Nakagawa, K., Hayashi, S., Inui, H., Kajimoto, Y. and Yamanouchi, T., 2010. Lowering of postprandial hyperfructosemia in humans by eucalyptus leaf

extract: a randomized, double-blind, placebo-controlled crossover study. Food science and technology research, 16(5), pp.509-512
להשיג בבתי המרקחת ובבתי הטבע:


לפרטים חייגו:

רמבוליין - אבקת חלבון אפונה

לספורטאים ולמתאמנים

ללא סוכר, ללא כולסטרול,

ללא ממתיקים מלאכותיים

קולגן של נופר 

מכיל חומצה הילארונית

אין צורך להזריק

ננסי ברנדס מציג:
גבר גבר - פיתוח ישראלי מקורי
של חברת נופר

הרוקח נורמן ברון
מבית המרקחת "מדיק סטור"
רח' טשרניחובסקי 24, כפר סבא.
09-7457034‬
ענת מטיאש דיאטנית
ממליצה על מוצרי "נופר":
"סיבי נופר", "תה רזיתי" ו"תה גלוקודן"
מנחת קבוצות להרזיה לילדים ולמבוגרים
נייד: 054-2224646

הנטורופטית נוגה אגסי 

מבית הטבע "יופי של טבע"

רחוב סוקולוב 38 רמת השרון

גבר גבר - לחיות בכיף

בסרטון: רפי מבית הטבע פולט 

בקניון לב כרמיאל

מגה כורכומין של נופר
פיתוח ישראלי מקורי

רותי נבון -קולגן של נופר
פיתוח ישראלי מקורי

סיבי נופר מסייעים להרזיה ולשיפור העיכול

בסרטון: הנטורופטית נוגה אגסי מבית הטבע "יופי של טבע"

סוקולוב 38 רמת השרוןבקרו אותנו בפייסבוק 
שלום לכולם!
זאת חמתי. היא חוגגת יום הולדת 91!
בזכות של מגה כורכומין של נופר היא מרגישה טוב!
ילנה
בית הטבע "פנצאיה"
0509656456
Добрый день!
Моя свекровь Лидия празднует день рождения 91!
Благодаря Куркумин у от нуфар она чувствует себя прекрасно! 
Елена
Магазин "панацея" 
0509656456

ילנה מבית טבע פנציאה -
בנהריה , רחוב הרצל 75 ,
ובקרית ים , רחוב משה שרת 6
מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

כתוב חוות דעת

לקוחות ממליצים

samy schonfeld
מדהים לא יאומן ,כל הכבוד
N.E. Samuel
I have been using your product Glucodan (now called Gludan) tea for the last two years. I am extremely satisfied with this product as my blood sugar level has never risen more than the normal requirements. I would therefore recommend this product to anybody suffering from this miserable illness. Hence I would like to convey my deepest appreciation & thanks to the company "Nufar". Thanking you once again & keep up the good work. Yours faithfully, N.E. Samuel 5/32 Ha Zamir Street, POB 3683, Yavne, Israel.
שושנה שביט
תודה רבה על המוצר הנפלא "גלוקודן" ששוקתם לעזרתם של חולי הסכרת. היססתי אם לקנות או לא ולאחר שקיבלתי דוגמית מתנה נוכחתי בתועלת המרובה שמוצרכם מעניק לי באופן אישי. אני ממליצה לכל חולי הסכרת להשתמש בתה הזה והלוואי שבתה הזה תבוא ישועה לכל המשתמשים. המון המון תודה שושנה שביט בני ברק
שולמית עציון
שלום רב, הנני מציינת את שמחתי הרבה על ירידת ערכי הסוכרת שהיו לי ועל התוצאות הטובות היום לאחר שהתחלתי לשתות פעמיים ביום תה "גלוקודן" מתוצרתכם. בשנתיים-שלוש האחרונות היו הערכים 140-160 ועכשיו לאחר שבועיים שאני שותה "גלוקודן" הערכים ירדו ל 110-120. דרך אגב הערכים ירדו כבר מהפעם הראשונה שהתחלתי לשתות אבל אני המשכתי לנסות ולבדוק כדי להיות בטוחה. על כך תודתי! ויישר כח לצוות העובדים! שולמית עציון,
אייזנר רבקה
שמי אייזנר רבקה, חולת סכרת ומבוקרת בכדורים (לא תמיד). מאז השתמשתי בתה הנ"ל הסוכר מבוקר בצורה נפלאה ולכם "יישר כח". בברכה אייזנר רבקה חיפה
מרים כוכב
שמי מרים כוכב ואני עוסקת ברפואה משלימה בתחומים נרחבים מזה כ-20 שנה. לראשונה נפגשתי עם התה שלכם בבית הטבע "אמא אדמה" בחיפה, שם המליצו לי לנסות לתת אותו למטופלים. תחילה קניתי את התה "גלוקודן" והפצתי אותו בין מטופלי מתוך מטרה של ניסוי, לראות כיצד הוא משפיע. המטופלים שלי טעמו אותו וכמובן רכשו אותו בחנות הטבע. לאחר כחודש דיווחו לי על תוצאות של ירידה בסוכר בבדיקות הדם שביצעו. גם כאלה שלא היתה להם בעיית סוכר, שתו את התה לאחר הארוחה העיקרית של היום ודיווחו לי על הרגשת הקלה לאחר הארוחה. בשלב הבא ניסיתי את התה "כולסטרן". כמובן שלא מיידית, אבל לאחר תקופה של כחודשיים, דיווחו לי על הורדת רמות הכולסטרול וזה כמובן בכפוף לתזונה נכונה ואורח חיים בריא. כעת אני מנסה את "סיבי נופר" לשילוב באורח חיים בריא כדי להגיע למשקל הרצוי, ואני מקווה שגם הם יהיו נפלאים כמו כל המוצרים שלכם. מרגישים שאתם מכניסים בהם את הלב והנשמה, כדי שהציבור יוכל להנות ממוצרי על. בתודה ובברכה, מרים כוכב טיפולים ברפואה משלימה, הרצאות וקורסים רח' קומוי 24, נוה שאנן, חיפה 32201 טל' - 04-8226620
יובל צור
זה שלושה חודשים אני משתמש בתה גלוקודן שרגשתי בבית המרקחת "פארמה טבע" שבבית החולים בילינסון. אני מרבה בשתיה קרה או חמה ללא תוספת של ממתיק. לאחר חודש של שימוש חלה ירידה בכמות הסוכר בדם מ-160 מ"ג ל-125 מ"ג. לאחר חודשיים רמת הסוכר אינה עולה על 100 מ"ג. תזונה זו מאפשרת לי פעילות בעבודות פיזיות מאמצות. ראוי לציין ששתיית תה גלוקודן משלימה את הדיאטה הסוכרתית. יובל צור תל מונד
יחיאל רוזנצוייג
לפני כ-3 חודשים התחלתי לקחת את המוצר תה-גלוקודן. אני שותה את התה 3 פעמים ביום לאחר הארוחה. בבדיקות דם שעשיתי היתה ירידה משמעותית ברמת הסוכר. פירסמתי את המוצר אצל חברים/ בני משפחה ואני מקווה שגם אצלהם תהיה ירידה ניכרת ברמת הסוכר. תודה, יחיאל רוזנצוייג ת.ד 329 כוכב יאיר, 44864
עובדיה חנה
לפני מספר שנים חליתי בסוכרת ומאז אני מטופלת באינסולין. לפני שנה, בעודי משוטטת בחנות למוצרי טבע בראשל"צ, נתקלתי במקרה בקופסת "תה גלוקודן". עיינתי בכתוב על גבי הקופסא והחלטתי לנסות (אם לא יעזור – בטח לא יזיק). התוצאות לא איחרו לבוא, רמת הסוכר ירדה פלאים. כאישה מאמינה, חשבתי לעצמי כי אין מקרה בחיים. כיום אני משתמשת באינסולין פעם אחת בלבד ביום. אחרי כל ארוחה אני שותה "תה גלוקודן". החלטתי לאמת את תחושותיי לגבי המוצר והפסקתי את השימוש בו לצורך הניסוי והתגובה לא אחרה לבוא. מאז חזרתי להשתמש במוצר בקביעות. כמו כן, אני רוצה לציין את טעמו המתקתק כך שאין צורך בהמתקת התה. לא נתקלתי בפרסומים לגבי המוצר ואני רוצה לציין שאשמח שכמו שהמוצר עזר לי, יעזור גם לאחרים שזקוקים לו. גם כאשר דיברתי על המוצר עם אנשים אחרים, הם לא ידעו על קיומו. מבחינתי, באמצעות פרסום מכתבי, אני את שלי עשיתי, אשמח גם שאחרים ייהנו מן המוצר. במלוא הערכה והתודה, עובדיה חנה ד"ר דרבלה 6, ראשל"צ 050-7589030
דור דורית לביא
לכבוד חברת "נופר מוצרים טבעיים בע"מ" שלום רב, שמי דור דורית לביא, ואני סובלת מסוכרת סוג 2 כמעט 10 שנים. לפני כ- 5-6 שנים גיליתי את התה שלכם "גלוקודן" לשמירה על רמות סוכר, ולמרות שאני סקפטית החלטתי לנסות אותו. ראיתי לאורך השנים שכאשר אני משתמשת בתה לאחר ארוחה, רמות הסוכר בתום שעתיים הן נמוכות יותר.היתה תקופה שלא מצאתי את המוצר ואז רמת הסוכר הנמדדת פעם בשלושה חודשים היתה גבוהה יותר. אני גם נותנת א
Ettel
Dear Sir/Lady I am a type 2 Diabetic. I began using Glucodan a few months ago. I noticed an improvement in my blood sugar level. I would like to recommend it to others with the same problem. The components are herbs only. Try it and see! Sincerely Ettel
ורדה לוי
לכבוד, חברת נופר שרות לקוחות א.נ., להלן תוצאות השיפור המשמעותי ברמות הסוכר שלי במשך שלושת החודשים האחרונים, לאחר הימנעות מדברי מתיקה ולקיחת גלודן פעמיים ביום. בתאריך 08.03.2017 GLUCOSE: 142 HBA1C: 7.1% בתאריך 20.07.2017 GLUCOSE: 108 HBA1C: 6.4% בתודה, ורדה לוי רח' סירקין 20, גבעתיים
רחל מועלם
חברת נופר! שלום רב. שמי רחל מועלם,ולפני מס' חודשים הסוכר בדם עלה אצלי ל114 . לאחר שהתחלתי להשתמש בתיונים שלכם מסוג גלודן 2 הסוכר החל לרדת אצלי ולאחר חודשיים הגיע ל94. אציין שכל אותה תקופה וגם כעת אינני מתנזרת כלל ממזונות מתוקים. על כך מגיע לכם שאפו. בכבוד רב! רחל מועלם
logo בניית אתרים