מינימום הקנייה באתר הינו 200 ש"ח

בקניה מעל 300 ש"ח
המשלוח חינם ע"י שליח עד הבית

גלודן - לסוכרתיים
 
 
      
  

 

"גלוקודן קפסולות"  - Glucodan Capsules

 

"גלוקודן" מכיל: ג'ימנמה, חילבה ללא ריח, אקליפטוס, עלי זית, שן ארי

הוראות שימוש:  1-2 כמוסות ליום, לאחר הארוחות.


לטיפול מיידי:  2 כמוסות.


לטיפול מונע: ניתן להסתפק בכמוסה אחת ליום.

____________________________________

 

להלן מידע כללי על צמחי מרפא ועל סוכרת.

כל האמור להלן הינו לידיעה כללית ואינו מהווה המלצה רפואית. 

לפני השימוש מומלץ לקרוא חומר נוסף ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.

 

 

סוכרת

 

סוכרת היא מחלה המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז (סוכר) בדם ובשתן. שורש המחלה והגורם לריכוז הסוכר הגבוה בדם בסוכרת סוג 2 הינו התנגדות לקליטת אינסולין ע"י תאי הגוף. האינסולין הינו הורמון המיוצר באופן טבעי בלבלב ומשוחרר לדם. כאשר אינסולין נקלט בתאי הגוף, הוא מאפשר להם לספוג סוכר ממחזור הדם. בשל התנגדות התאים לאינסולין, הסוכר נשאר בריכוזים גבוהים בדם.

חלק מתסמיני הסוכרת הינם: תחושת רעב מופרזת, צימאון מופרז, מתן שתן לעיתים קרובות, טשטוש ראיה, ירידה ב"אנרגיה", חולשה ועייפות, פגיעות לזיהומים. חלק מסיבוכי הסוכרת האפשריים הם: פגיעה בכלי הדם בעין ופגיעה בראיה, פגיעה בכלי הדם בכליות עד למצב של אי-ספיקת כליות, טרשת עורקים, פגיעה בעצבים וזיהומים חמורים ברגליים עד כדי צורך בקטיעה.

כיום כ-8.4% מאוכלוסיית העולם מעל גיל 20 חולים בסוכרת סוג 2. בישראל המצב הינו דומה למדי לממוצע העולמי; על פי נתוני סקר בריאות 2009 שבוצע ע"י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה  8.5% מהאוכלוסייה מעל גיל 25 בישראל הינה סוכרתית.

ישנן מספר אפשרויות לטיפול טבעי בסוכרת, על פי הנחיית רופא במקביל לטיפול תרופתי. ראשית יש לבחור ולדבוק בתזונה מאוזנת המתאימה למצב הסוכרתי, כגון זאת המומלצת על ידי האגודה אמריקאית לסוכרת (ADA), בהתייעצות עם הרופא המטפל.

תכשירים מבוססי צמחי מרפא נחשבים כפופולאריים ברחבי העולם. חלקם עשוי לספק הקלה סימפטומטית ולסייע במניעת סוכרת, או סיוע במניעת הסיבוכים של המחלה. צמחים אחרים צוינו ביכולתם לשקם תאי ביתא בלבלב ועוד בהקטנת התנגודת לאינסולין, כמו גם שמירה על רמה תקינה של הסוכר בדם.

 _____________________________________

 

 צמחי מרפא

 

שן ארי: מסייע בשיקום הכבד, מעודד ומעורר את הכבד לפעילות מחודשת לטיהור הדם מרעלים שונים.

 

עלי הזית: מכילים ביו-פלאבונואידים הדרושים לתחזוקת דפנות כלי דם נימיים.

באוניברסיטת "מילנו " באיטליה נמצא, שכאנטי-אוקסידנט, מעכבת תמצית עלי הזית את התהליך הגורם לפגיעה בכלי הדם, שמסתיים בדלקות והיצרות כלי הדם. תהליך זה מאפיין מחלות כגון טרשת עורקים ומחלות לב, ותמצית עלי הזית מעכבת תהליכים אלה.

יתרון נוסף של השימוש בעלי הזית, הוא הקטנת הסיכון שבחימצון הכולסטרול הרע (LDL ) ועקב כך הפחתת הסיכון לפגיעה בכלי הדם הכליליים של הלב.

 

בארצות הים התיכון בהן צריכת שמן הזית גבוהה, שיעור מחלות הלב בקרב האוכלוסיה הוא נמוך מאשר בארצות אחרות.

 

 

 

100% טבעי & ללא חומר משמר & ללא צבע מאכל

גלוקודן - 100% טבעי

 

 
להשיג בבתי המרקחת ובבתי הטבע: 
 
 
 
טל - 08-9358135 , פקס - 08-9356958
 
 
טואול בניית אתרים