שפה עברית   שפה רוסית   שפה אנגלית

לרגל התרחבות החברה, דרושים מפיצים עצמאיים לקיבוצים ומושבים, לענף המספרות ומכוני היופי, בתי המרקחת והטבע

מינימום הקנייה באתר הינו 200 ש"ח

בקניה מעל 300 ש"ח
המשלוח חינם ע"י שליח עד הבית

לכבוד
"נופר מוצרים טבעיים"


הנדון : הבעת הערכה


שמי מוני שרבני , עוסק בהדרכת קורסי מחשבים בן 49 , בריא בדרך כלל אך כמו רבים בשיכבת גיל זו פחות או יותר , נגזר עלי ליטול תרופות לאיזון לחץ הדם , עקב יתר לחץ דם שהגיע לערכים די גבוהים ללא טיפול תרופתי. (150/100) . אישית היה קשה לי לקבל את רוע הגזירה להתחיל עם תרופות , הגם שעל דעת רופאים רבים , ברגע שמתחילים עם כדורים אלה (נורמיטן ואנלאפריל) זה בדרך כלל לכל החיים. פעמיים ביום לאחר ארוחה.
לאחר כ – 3 שנים של תלות בכדורים אלה ,  הוצע לי ע"י אחד מתלמידי להשתמש במוצר התה פרשר שמופק ומסופק בחברתכם , והאמת הייתי מאד סקפטי כי כבר מאסתי בסיפורים ובניסיונות מוצרים אחרים.
כיום לאחר 5 חודשים שאני צורך את המוצר , ולאחר בדיקות חוזרות ונשנות של לחץ דם ללא התרופות , ירד לחץ הדם פלאים , למרות שערכי הטריגלצרידים והכולסטרול בדם אצלי גבוליים .
לפני מספר ימים התבשרתי ע"י רופאת המשפחה כי אני יכול להפסיק את הטיפול התרופתי בתנאי שאמשיך עם שתיית התה . אני מרגיש הרבה יותר טוב ללא סחרחורות וכאבי ראש שגרמו לי לדאגות רבות ומחשבות על אירועים מוחיים שטפי דם פתאומיים וכדו' , כי הרי מדובר ב"רוצח השקט" כפי שכולנו יודעים. 
אף סוכן מחברתכם לא בא לשכנע אותי , אלא כדרכי בקודש הלכתי לפי המלצה , ובסופו של דבר מדובר במוצר אמין ביותר ועל כך הערכתי ותודתי.
אשמח לנסות גם את התה להורדת כולסטרול.
 
ברגשי הערכה                                                
ובאיחולי הצלחה לכם
מוני שרבני
0528693930

 

טואול בניית אתרים